آموزش دانلود از یوتیوب با idm را بی خیال شوید!

1

اغلب افراد به دنبال راهی برای دانلود از یوتیوب هستند که شاید یکی از راهها دانلود از یوتیوب توسط اینترنت دانلود منیجر یا idm  باشد. از این روی ممکن است در گوگل اقدام به سرچ آموزش دانلود از یوتیوب با idm کنید. اما در این روش با درهای بسته روبه رو خواهید شد.

دانلود از یوتیوب توسط دانلود منیجر

دانلود از یوتیوب توسط دانلود منیجر

ما در مطلب “دانلود از یوتیوب در محیط ویندوز”  و در مطالب متعدد دیگر چندین روش آموزشی دانلود از یوتیوب را قرار داده ایم که یکی از آنها آموزش دانلود از یوتیوب با idm است.
اما اگر بخواهید از طریق idm یا همان اینترنت دانلود منیجر اقدام به دانلود از یوتیوب کنید این کار امکان پذیر نخواهد بود.
دلیل این موضوع نیز کاملا مشخص است. چرا که در هر صورت دانلود از یوتیوب غیر قانونی است. اغلب مرورگرها جلوی استفاده از IDM برای دانلود از یوتیوب را می گیرند. بنابراین باید راه دیگری برای دانلود از یوتیوب انتخاب کنید.
نکته ی دیگری که می توان گفت این است که سایت Youtube توسط Google مدام در حال تغییر است. تفریبا چند روز یک بار کد های سایت تغییر کرده تا جلوی استفاده از انواع و اقسام Download Manager گرفته شود. از این روی نرم افزارهایی مانند IDM هم هر چند روز یکبار بروز رسانی میشوند.
شاید مشکل دانلود از یوتیوب شما با استفاده از به روزرسانی نرم افزار دانلود منیجرتان به آخرین نسخه برطرف شود. اما اگر برطرف نشد راههای بسیار زیادی وجود دارد که اغلب بی دردسر هستند.
یکی از آنها اضافه کرد ss به ابتدای یو آر ال ویدئو در یوتیوب است. سپس صفحه را رفرش کنید تا به صفحه ای که لینک دانلود وجود دارد هدایت شوید. خیلی راحت و بدون دردسر می توانید ویدئوی مدنظرتان را در این صفحه دانلود کنید.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. یوتیوب خیلی سخت گیری میکنه دیگه مگه چه اشکالی داره فیلم ها را دانلود کرد