پیش نمایش FIFA 17؛ قواعد فوتبال

0

فوتبال بازی ای مهیج و توپی با حرکات پا در تمامی سنین علاقمندان خاص خود را دارد. این بازی دوست داشتنی و خستگی ناپذیر، کودک و جوان و پیر و … نمی شناسد و هر کسی حداقل سررشته ای از آن دارد.

شکل و شمایل فوتبال دوران پدرها و پدربزرگ ها با سبکی که این روزها تجربه می کنیم تفاوت های بسیاری دارد. فوتبال مدرن امروزی به کشور انگلستان و قرن دوازدهم میلادی برمی گردد. در طول سالیان دراز این ورزش مفرح به سایر کشورها اروپا و آسیا گسترش یافته و مورد استقبال بی نظیر مردم قرار گرفت؛ تا جایی که اتحادیه فوتبال انگلستان در حدود سال 1865 به وجود آمد.

با توجه به ارتباط قوی صنعت گیم نمی توان این دو را جدا از هم تصور کرد. این ورزش مهیج  پا به دنیای کنسول های خانگی گذاشته است.

برای اولین بار الکترونیک آرتز قدرتمند، توانست لایسنس رسمی سازمان فیفا را کسب کرده و در سال 1993 نخستین بازی فوتبالی خود را با نام FIFA International Soccer برای پلتفرم های پی سی، کومودور، سگا جنسیس و سوپر NES منتشر کند.

مجموعه فیفا تا سال 2010 بر اساس آمار رسمی منتشر شده، میزان فروش 100 میلیون واحد را پشت سر گذاشته و لایسنس اختصاصی سازمان فیفا، تا سال 2022 میلادی برای الکترونیک آرتز اعتبار خواهد داشت؛ قراردادی که به احتمال قوی تمدید خواهد گردید.

با پیش رو بودن سال 2017 ، بی صبرانه منتظر فیفا 17 هستیم. در دوره ای زندگی می کنیم که بشر سعی دارد عصر هوش مصنوعی و شبیه سازی در دوره زندگی بشر می خواهد که تمام اتفاقات واقعی و … را در دنیای فناوری پیاده سازی کند. فیفا در سال های اخیر اثبات کرده که شبیه سازی فوتبال دور از ذهن نیست.

فیفا 16 در کنار کاستی هایش، تجربه ای به یاد ماندنی از گیمینگ فوتبال در خاطرمان ثبت کرده است. اما هرگز هیچ چیز کافی نخواهد بود!. انتظارات از نسخه بعدی فیفا بالاست و تا امکان تجربه دست پخت جدید الکترونیک آرتز زمانی باقی نمانده است.

“بدون تردید مهم ترین ارتقای کیفی فیفا در سال های اخیر، گیم پلی، هوش مصنوعی، فیزیک و به کلی مکانیزم های واقع گرایانه بوده است؛ این روند در فیفا 17 نیز به خوبی دنبال شده و در کنار رشد گرافیکی محسوس، با تحول موتور گرافیکی شاهد چندین مورد بهینه شده و ارتقای گیم پلی خواهیم بود.”

گیم پلی فیفا 17 بر طبق مانور های تجاری سازندگان، در 4 بخش اساسی دچار پیشرفت و تحول شده؛ تکنیک های جدید حمله، درگیری های فیزیکی بهتر، سیستم هوش مصنوعی فعال و خلاق، و باز نویسی دوباره ضربات ایستگاهی. نمی توان نظر خاصی تا انتشار و تجربه نسخه نهایی در این باره داد، ، نیم نگاهی به تغییرات مهم با امتحان نسخه دموی رایگان فیفا 17 و البته توضیحات الکترونیک آرتز در این زمینه خواهیم داشت.

فیفا17

فیفا17

تکنیک های جدید حمله:

“سعی دارد در جریان مسابقات تنوع حمله و بازی سازی را بالا برده و در عین حال برای مخاطب فضایی خلاقانه تر ایجاد کند. فیفا 17 با ارایه ترکیبی از سیستم های جدید شوت زنی (که بتوانند توپ را تا حد امکان به نقطه مورد نظر برسانند)، پاس های حیاتی و بازی ساز (که با فضا سازی و ایجاد موقعیت شرایط را برای گل زنی فراهم می کند)، ضربات پشت دروازه هدایت شده (که با شروع های مجدد سریع و هدفمند می تواند حملات خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کند) و ضربات سر بهینه شده (با کنترل بهتر روی جهت و قدرت ضربه) حملاتی جذاب تر و واقعی تر را به ارمغان خواهد آورد.”

در فیفا 17 مسابقات فیزیکی تر از قبل خواهند بود؛ شما می توانید با به کار خلاقیت خود و همکاری هوش مصنوعی بازی، فیزیک، دریبل، دفاع و موقعیت سازی های جدیدی را تجربه کنید.

 

اشتراک:

نظرات بسته اند