رشد ۳۵ درصدی بیمه‌ عمر و سرمایه در شش ماهه سال

1

قطعا یکی از جامع ترین و کامل ترین بیمه نامه های عمر در کشور بیمه عمر ایران است. برای اطلاع از قیمت بیمه عمر ایران به سایت بیمه بازار مراجعه کنید.

بیمه عمر یکی از بیمه نامه های مهم در کشور است که اغلب شرکتهای بیمه ای در کشور آنرا به مردم عزیزمان ارائه می دهند. در اخبار بیمه ای کشور می شنویم که استقبال از بیمه عمر در میان مردم افزایش یافته است.
در این رابطه رئیس کل بیمه مرکزی کشور، از رشد ۲۰ درصدی صنعت بیمه و رشد ۳۵ درصدی بیمه ‌نامه‌ های عمر در ۶ ماهه ی ابتدایی سال جاری خبر داد.
به گزارش سی اس وب به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالناصر همتی در این رابطه گفت: با رشد 20 درصدی حق ‌بیمه‌ها نسبت به شش ماهه ی ابتدایی سال گذشته، مجموع حق ‌بیمه تولیدی در شش ماهه ی اول سال جاری به حدود 166 هزار میلیارد ریال رسید.

بیمه عمر و سرمایه

بیمه عمر و سرمایه

ایشان در این میان به استقبال خوب مردم از بیمه‌ ی عمر اشاره کرد و گفت: در نیمه ی ابتدایی سال جاری شرکتهای بیمه ای در کشور با فروش 22 هزار میلیارد ریال بیمه عمر روبه رو شدند. این آمار خبر از رشد 35 درصدی این بیمه ‌نامه در شش ماهه ی اول سال جاری نسبت به شش ماهه ی مشابه سال قبل می دهد.
همچنین همتی در این گفت و گو به رشد 23 درصدی حق ‌بیمه بدنه اتومبیل اشاره کرد و خاطر نشان کرد: این میزان در مقایسه با رشد 8 درصدی سال 1395، همچنین رشد 20 درصدی بیمه‌ های آتش ‌سوزی در مقایسه با رشد  10 درصدی سال 1395 قابل توجه بوده و نشانه ی افزایش گرایش مردم به خرید این نوع بیمه‌ نامه‌ ها دانست.
رئیس کل بیمه مرکزی کشور در آخر در خصوص رشد خسارتهای پرداختی در شش ‌ماهه ی اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال 1395 سخن گفت و آنرا همانند رشد حق ‌بیمه و حدود 20 درصد اعلام کرد.
ایشان افزود: با رشد 120 درصدیِ خسارتهای پرداختی در رشته ی بیمه آتش ‌سوزی در نیمه ی اول امسال در مقایسه با رشد 35 درصدی خسارتهای این رشته در سال 1395 ، آنرا تحول مهمی در مجموع ریسکهای بیمه‌ ای کشور دانست.
ایشان اشاره ای هم به بیمه شخص ثالث کرد و رشد حق‌ بیمه و خسارت بیمه‌ های شخص ‌ثالث را متوازن و در حدود 12 درصد اعلام کرد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. بیمه عمر ایران رو من هم خریداری کردم و از شرایط فروششون رضایت دارم.