اسکای دایوینگ، هیجانی تمام عیار برای مسافران تور دبی

0

مسافرانی که با خرید تور نوروی دبی عازم این شهر می شوند، هیجانات و تفریحات فوق العاده ای را پیش روی خود خواهند داشت. اسکای دایوینگ، تجربه ی هیجان انگیزی  برای این مسافران است. اسکای دایوینگ یا همان پرش از ارتفاع را همه ی افراد نمی توانند امتحان کنند. این فعایلت و تفریح هیجان انگیز تنها مخصوص کسانی است که به بالابردن آدرنالین خون علاقه دارند و حسابی از پرش از ارتفاع و ترسیدن لذت می برند.

اسکای دایوینگ در دبی

همان طور که احتمالا در فیلم های دیده اید، اسکای دایوینگ به شیوه های مختلفی صورت می گیرد، برخی تورها، افراد علاقه مند را با هواپیماهای کوچک، برخی دیگر با هلی کوپتر و برخی ها هم از بالای ارتفاع تپه و هتل و ساختمان های بلند می پرند.

تور نوروزی دبی | اسکای دایوینگ

تور نوروزی دبی | اسکای دایوینگ

به دبی که سفر کنید، کافی است در تورهای اسکای دایوینگ دبی ثبت نام کنیدف آن گاه شما را به همراه جوانان دیگری به بالای هتل های بلندی که سکوی اسکای دایوینگ دارند می برند تا شما بتوانید بک پرش هیجان انگیز را تجربه کنید.

هنگامی که شما به ارتفاع برده می شوید، حین پرش غرق در لذت تماشای جمیرا، اقیانوس و رسیدن به زمین می شوید. چه تجرهبه ای هیجان انگیز تر از پرش از ارتفاع؟!

تور نوروزی دبی | اسکای دایوینگ

تور نوروزی دبی | اسکای دایوینگ

اما باید بگوییم که قبل از ارتفاع حتما لازم است که به مرکز اسکای دایوینگ دبی بروید تا آموزش های لازم را برای فرود و پرش بی خطر را ببینید تا صحیح و سالم به زمین برسید.

همچنین شما می توانید از زیپ لاین هم استفاده کنید و تجربه ی این چنینی نیز داشته باشید. اگر شما آن قدر شجاع هستید که خود را به دست جاذبه ی زمین بسپارید، حتما با خرید تور نوروزی دبی، این فعالیت هیجان انگیز را تجربه کنید.

آیا شما آن قدر شجاع هستید که از ارتفاع بالا خود را به سمت زمین پرت کنید؟ اگر آن قدر شجاعت دارید و با خرید تور نوروزی دبی به این شهر سفر کردید، حتما اسکای دایوینگ را امتحان کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند