یک نرم افزار حرفه ای برای عکاسی

0

امروز سفر دیگر تنها به گشت و گذار و اقامت در هتل و خرید منتهی نمیشود. یکی از ابزارهای جدانشدنی از افراد تلفن های همراه آنهاست که مدت هاست به دوربین های پر قدرت مجهز شده اند. این دوربین ها سبب میشود که افراد و به خصوص مسافران بتوانند از مناظر و چشم انداز های زیبای اطراف به طور مرتب و در هر لحظه تصویر برداری کرده و خاطرات ثبت کنند. درست است که این دوربین ها به خودی خود میتوانند تصاویر زیبایی ثبت کنند، اما تاثیر افکت های زیبای برخی از نرم افزارهای عکاسی را نمیتوان نادیده گرفت. نرم افزار هایی مانند اپلیکیشن Prisma، نرم افزراها ی Color editor  و Retrica وبسیاری دیگر میتوانند افکت های زیادی را در اختیار کاربران برای عکس برداری بهتر قرار دهند. اما امروز و در ادامه ی این مطلب قصد داریم تا شما را یک اپلیکیشن دیگر که مخصوص عکس برداری حرفه ای است آشنا کنیم. پس با ما همراه شوید.

اپلیکیشن Cameringo

اگر میخواهید یک عکس برداری حرفه ای را تجربه کنید و بعد ها با دیدن تصاویری که به دست شما ثبت شده اند لذت کامل ببرید، حتما این اپلیکیشن موبایل را دانلود و نصب کنید. از معیارهایی که معمولا کاربران برای یک اپلیکیشن عکاسی مد نظر دارند میتوان به امکان تنظیمات دستی،  رابط کاربری خوب و البته رایگان بودن اشاره کرد که خوشبختانه این نرم افزار تمامی این سه گزینه و معیار را دارد.

اپلیکیشن Cameringo

اپلیکیشن Cameringo

این اپلیکیشن رایگان امکاناتی نظیر تنظیمات دستی در حد و اندازه دوربین های DSLR، فیلترهای زنده برای عکاسی و فیلمبرداری و ساخت تصاویر GIF را در اختیار کاربران قرار میدهد که لذت یک عکس برداری حرفه ای را در کاربران به وجود می آورد.
کاربران میتوانند برای استفاده از تنظیمات دستی، ابزار کاملی نظیر تنظیم اکسپوژر، کنتراست و روشنایی در اختیار بگیرند، روشنایی را به دلخواه تنظیم کنند و حتی میتواند یک هیستوگرام زنده و کاربردی برای نورسنجی بهتر بهره بگیرند.
ابزاری مثل قطب نما، خطوط راهنما برای یافتن نقاط طلایی، مد عکاسی با لمس صفحه، حالت شب، تنظیم بالانس نور سفید، فوکوس ماکرو، تعیین تایمر با زمان دلخواه و ابزار تراز کردن کادر با خط افق از دیگر امکانات بی نظیر کمرینگو هستند  همگی در یک منوی کشویی قرار گرفته اند که دسترسی آسانی برای کاربران به وجود آورده است.
از تمام این خصوصیات بالا که بگذریم، جذاب ترین ویژگی این اپلیکیشن را میتوان فیلترهای زنده اش برای عکس برداری معرفی کرد. تعداد زیاد فیلتر های کمرینگو که بیش از 300 عدد میرسد، کمبودی را برای بخشیدن افکت به عکس ها باقی نمیگذارد. این افکت ها از تم رنگی ساده تا فیلتر های عجیب و غریب که شکل و ترکیب تصاویر را بر هم میزند، متفاوت است.
خوشبختانه تعداد قابل توجهی از این فیلترها به رایگان قابل استفاده است، اما برای دسترسی به نمونه های منحصر به فرد و حرفه ای لازم است که کمرینگو به نسخه ی بالاتر ارتقا یابد.
البته در کنار عکس برداری، شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار، به صورت صحنه آهسته یا روی دور تند فیلمبرداری کنید ،همچنین به این وسیله میتوانید تصاویر گیف نیز بسازید ، در ضمن میتوانید به وسیله ی کمرینگو به شکل عکاسی سیاره کوچک نیز تصویر برداری کنید.
این نرم افزار در نسخه لایت می تواند تعیین کیفیت تصاویر JPEG خروجی را هم به دست کاربران بسپارد. پیشنهاد میشود برای استفاده ی کامل از تمام امکانات این نرم افزار، نسخه ی کامل و حرفه ای آن را دانلود کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند