یک سالن نمایش متفاوت در میان آبهای زلال

0

تاکنون سالنهای نمایشی بسیاری را تجربه کرده اید،اما احتمالا به ندرت به فضای اطراف و صندلیهای آمفی تئاتر دقت کرده اید. آنچه در سالن نمایش اهمیت بسیاری دارد خود نمایش و نحوه ی اجرای بازیگران است.

این درحالی است که اکثر سالنهای نمایشی ساختار یکسانی دارند،اگر یک سالن نمایش متفاوت و غیرعادی را تجربه کنید بدون شک خود نمایش را رها کرده و بیشتر به اطراف توجه می کنید.با این توصیفات شما را با یک سالن نمایشی آشنا می کنیم که بدون شک در آن از اول تا انتهای نمایش به محیط اطراف خیره می مانید تا صحنه و پرده ی نمایش.

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما به مقصد تایلند از عجیب ترین ها دیدن کنید

تایلند یکی از کشورهای فوق العاده زیباییست که با داشتن جاذبه های طبیعی فوق العاده و جذاب، مقصد گردشگری بسیاری از مسافران قرار گرفته است. جزیره های مرجانی، آبهای نیلگونی و جنگل های فوق العاده سبب شده است تعداد کثیری از مسافران به تایلند سفر کنند.

اما این طبیعت زیبا تنها جاذبه ی گردشگری این کشور نیست. در کشور زیبای تایلند در خط ساحلی صخره ای Yao Noi یک سالن نمایش متفاوت و غیرعادی ساخته اند که به صورت شناور در میان آبهای آرام منطقه قرار دارد.سینمای معلق بخشی از پروژه ای است که توسط Tilda Swinton و Apichatpong Weerasethakul در جزیره ی  Yao Noi ترتیب داده شده است.

صندلیهای آمفی تئاتر که بر روی یک شناور قرار دارند توسط معمار آلمانی_چینی به نام Ole Scheeren از مواد بازیافتی ساخته شده اند.تماشاچیان که درواقع توریستهای خوش اقبالی هستند توسط قایق به این سالن نمایش معلق آورده می شوند تا فیلم تماشا کنند.البته مناظر خیره کننده ی اطراف آنها را از خیره شدن به پرده نمایش باز می دارد مگر اینکه فیلم از مناظر اطراف جذاب تر باشد که بعید می دانم!

سالن نمایش معلق در آب تایلند

سالن نمایش معلق در آب تایلند

سالن نمایش معلق در آب تایلند

سالن نمایش معلق در آب تایلند

سالن نمایش معلق در آب تایلند

سالن نمایش معلق در آب تایلند

اشتراک:

نظرات بسته اند