یک راه ساده برای دانلود از یوتیوب

0

با آموزش دانلود از یوتیوب امروز ما همراه شوید تا یک راه ساده و کاربردی دیگر برای دانلود ویدئو و موزیک محبوبتان از یوتیوب فرابگیرید:

اما پیش از هر چیز باید گفت یوتیوب محبوب ترین وبگاه انتشار ویدئو در کل دنیا است که روزانه میلیونها بازدید کننده دارد و میلیونها کاربر ویدئوهای خود را از طریق آن منتشر می کنند. اینکه ویدئویی رکورد بازدید و لایک را بشکند چالشی است که اغلب کاربران یوتیوب با آن روبه رو هستند. اما در این میان یک ویدئو باید خیلی جذاب و خاص باشد که بتواند میلیونها بازدید کننده و لایک جذب کند و منتشر کننده ی آنرا به شهرت برساند.
شاید در این میان بخواهید یکی از همین ویدئوهای جذاب یوتیوب را برای خودتان ذخیره داشته باشید و با دوستانتان در شبکه های اجتماعی دیگر به اشتراک بگذارید، پس در ادامه با ما همراه شوید:
راههای مختلف برای دانلود از یوتیوب وجود دارد که ما در سی اس وب به آن پرداخته ایم. کلیک کنید تا به آنها دست یابید. اما این روش را هم امتحان کنید.
در این روش احتیاج به هیچ برنامه ی جانبی و یا ربات تلگرامی ندارید. فقط کافی است روی ویدئوی مورد نظر خود در یوتیوب بروید تا باز شود. آدرس ویدئو در تب صفحه ای که ویدئو را باز کرده اید درج شده است. فقط کافی است آدرس ویدئو را تغییر دهید تا به صفحه ی دانلود ویدئو منتقل بشوید.
برای این منظور در قسمت یو آر ال ویدئو قبل از عبارت youtube کلمه ی conv  را اضافه کنید و بگذارید تا صفحه ی جدید باز شود.
پس از باز شدن صفحه ی جدید در این صفحه می توانید فرمت مورد نظرتان را (همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید) برای تبدیل ویدئوی مورد نظرتان انتخاب کنید. به عنوان مثال برای تبدیل شدن به فرمت mp4 روی convert to mp4 کلیک کنید.

آموزش دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب

صبر کنید تا صفحه ی بعدی باز شود، در صفحه ی جدید روی کلید قرمز رنگ(مطابق تصویر زیر) که کلمه ی convert  روی آن درج شده کلیک کنید.

آموزش دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب

سپس صبر کنید تا فرایند تبدیل کامل بشود.

آموزش دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب

پس از کامل شدن فرایند تبدیل در صفحه عبارت Done به معنای موفقیت فرایند ظاهر می شود. در قسمت زیر آن پیامی ظاهر می شود که می گوید ویدئوی شما برای دانلود حاضر است لطفا روی این قسمت کلیک کنید. سپس با یک کلیک فایل شما شروع به دانلود شدن می کند و می توانید به راحتی آنرا باز کرده و از تماشایش لذت ببرید.

آموزش دانلود از یوتیوب

آموزش دانلود از یوتیوب

اشتراک:

نظرات بسته اند