گوشی گلکسی اس 8 با نسخه ی ویژه ای از گوگل پلی موزیک همراه می شود

0

خانواده گلکسی اس 8 یک مجموعه شگفتی آفرین از سامسونگ هستند که هر روز اخبار جدیدی پیرامونشان منتشر شده و باز جذابیت بیشتری برای این گوشی های لوکس ایجاد می کنند.

به تازگی کمپانی سامسونگ اعلام کرده که گوشی های گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس  به صورت پیش فرض اپلیکیشن Google Play Music را خواهند داشت. در واقع قراردادی میان شرکت کره ای سامسونگ و شرکت گوگل وضع شده که این موضوع یکی از دستاوردهای آن می باشد.

البته در نظر داشته باشید که نسخه ی Google Play Music قرار گرفته روی گوشی گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس یک ورژن ویژه از این اپلیکیشن بوده و امکانات خاصی در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

گلکسی اس 8 و گوگل پلی موزیک

گلکسی اس 8 و گوگل پلی موزیک

دارندگان گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس می توانند به وسیله ی گوگل پلی موزیک تا 100 هزار موزیک را از سرورهای گوگل آپلود کرده و هر یک از آن ها را استریم نمایند. اگر مطلع باشید ورژن قبلی گوگل پلی موزیک نصف این تعداد موزیک را بارگذاری می کرد.

استفاده از اپلیکیشن گوگل پلی موزیک چه مدت رایگان خواهد بود؟

شرکت سامسونگ استفاده از اپلیکیشن گوگل پلی موزیک را به مدت سه ماه برای کاربران خود به صورت رایگان ارائه کرده است. به علاوه برقراری ارتباط مستقیم از گوگل پلی موزیک با منشی هوشمند گلکسی اس 8 یعنی بیکسبی یکی دیگر از اتفاقات خوشایندی ست که در این گوشی لوکس برند کره ای رخ داده است.

با عرضه ی عمومی گلکسی اس 8 و جفت دوقلویش گلکسی اس 8 پلاس ممکن است شاهد انتشار ویژگی های برجسته تری از این گوشی های پرچم دار سامسونگ باشیم.

برای کسب هر گونه اطلاعات درباره ی آخرین اخبار خانواده ی گلکسی اس 8 به صفحه گلکسی اس 8 دیجیاتو مراجعه کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند