گوشی موبایل بدون لبه سونی در IFA۲۰۱۷

0

در حالی که تا زمان برگزاری نمایشگاه IFA۲۰۱۷ دو ماه مانده است، در اخبار فناوری خبرهایی از محصولاتی که قرار است برای اولین بار در این نمایشگاه رونمایی بشوند، منتشر می شود. یکی از جالب ترین خبرها مربوط به گوشی موبایلی با صفحه نمایش بدون لبه است.

گوشی موبایل بدون لبه سونی

گوشی موبایل بدون لبه سونی

اخیرا شرکت سونی اخباری مبنی بر تولید یک مدل گوشی موبایل با صفحه نمایش بدون لبه را منتشر کرده است. شرکت مذکور  قرار است محصول جدیدش را در نمایشگاه IFA سال 2017 به علاقه مندان فناوری معرفی کند. پیش تر شرکت شارپ خود را نخستین تولید کننده ی موبایل با نمایشگر تمام صفحه و بدون لبه اعلام کرده بود که اکنون در خبرها می شنویم نخستین محصول با این ویژگی را سونی ارائه خواهد داد.
شرکت JDI، یک شرکت تولید کننده ی صفحه نمایش است که با شراکت سه شرکت الکترونیکی سونی، توشیبا و هیتاچی تاسیس شده است. احتمالا این صفحه نمایش فوق العاد دستاورد جدید این شرکت است که قرار است سونی در محصول جدید خود از آن بهره ببرد.
گفته می شود گوشی هوشمند جدید سونی دارای یک پنل ال سی دی 6 اینچی بدون لبه است. این بدان منظور است که صفحه ی نمایش این گوشی فاقد هر نوع حاشیه ای است که تا به امروز صفحه های نمایش از آن برخوردار بوده اند. نمایشگاه IFA۲۰۱۷ برلین از 1تا 6 سپتامبر مصادف با 10 تا 15 شهریور ماه در برلین آلمان برگزار می شود و باید تا آن زمان منتظر باشیم تا از این محصول فوق العاده ی سونی رونمایی بشود.

اشتراک:

نظرات بسته اند