گوا، بهشتی دیگر در آسیا

0

برای اینکه یک سفر لذت بخش را تجربه کنید، سفر به چه نوع منطقه ای را دوست دارید؟ آیا مایلید تا به یک منطقه ی تاریخی سفر کنید و گشتی در تاریخ بزنید و یا اینکه دوست دارید به منطقه ای بروید که طبیعت بسیار زیبایی دارد؟

تورهای گردشگری بسیاری توسط آژانس های مسافرتی برگزار می شوند که مقاصد مختلفی را برای گردشگری انتخاب می کنند. امروز ما به گوا می رویم و شما را با بهشتی زیبا در هندوستان آشنا می کنیم که از جمله مقاصد بسیار زیبا گردشگری محسوب می شود.

با تور نوروز 96 به کجا سفر کنیم ؟

دور از انتظار نیست که از امروز به فکر خرید تور نوروز 96 بیفتید، چرا که تنها چند ماه به تعطیلات عید مانده است. پیشنهاد ما خرید تور گوا و سفر به این منطقه ی بسیار زیبا است.

گوا جزیره ای است با دریایی به رنگ آبی لاجوردی، ساحلی با شن های روشن و گرم، صخره های تیره رنگ و درختانی سرسبز گرمسیری است که دارای طبیعتی بکر و شگفت انگیز است. این شهر بندری، یکی از تمیزترین، بکرترین، آرام ترین و در عین حال هیجان انگیزترین مقاصدِ سفر به هند است.

شما با سفر به این جزیره، میتوانید علاوه بر لذت بردن از طبیعت شگفت انگیز، در میان جنگل، رودخانه، آبشار و شنهای خنک ساحل ماجراجویی کنید.

جزیره گوا

جزیره گوا

گوا کجاست؟

گوا در واقع شهری بندری است که در و کوچکترین ایالت در حاشیه جنوب غربی هندوستان واقع شده است. گفتنی است که پهناور ترین و زیباترین سواحل شنی و همچنین مراکز تفریحی ساحلی هند در همین منطقه قرار گرفته است.

علاوه بر زیبایی های طبیعی این جزیره، شما میتوانید به خرید هم بپردازید ،در گوا مراکز خرید بسیاری وجود دارد که یکی از مهترین آنها فروشگاه بیگ جی (Big G) که در چندین طبقه به فروش اجناس مختلف می پردازد و دارای مرکز تفریحی برای کودکان است، همچنین در این فروشگاه چندین رستوران وجود دارد که تعدادی از آنها برای گیاهخواران است.

گوا دارای سواحل بسیار تمیزی است و بر خلاف سایر مناطق هند، این منطقه بسیار رویایی است. ورزش های آبی، رستوران و کافه هایی که با دکوراسیون ساده تا لوکس تنها بخشی از جذابیت های گوا محسوب می شود.

به گوا که رفتید، شنا، حمام آفتاب و تفریحات دریایی در ساحل پالولم ، ماجراجویی در آبشارهای دودساگار ،گشت در دل کوه را فراموش نکنید.

تور نوروز 96 با جزیره گوا

تور نوروز 96 با جزیره گوا

اشتراک:

نظرات بسته اند