گلکسی نوت 8 در نسخه 256 گیگابایتی هم عرضه می شود

0

فردا شب، یعنی چهارشنبه یکم شهریور ماه، گلکسی نوت 8 به شکل رسمی رونمایی می شود و مهر پایانی به تمام شایعات و اخبار متفرقه می زند.
جدیدترین شایعه ها مختص به عرضه ی این فبلت در نسخه ی 256 گیگابایتی است. در پوستر منتشر شده از گلکسی نوت 8 شان می دهد که یک دستگاه بلوتوث AKG یا یک پرینتر Nemonic هم همراه با گلکسی نوت 8 هدیه داده خواهد شد.

( اخبار گلکسی نوت 8 را اینجا بخوانید )
گفته می شود خریداران فبلت جدید سامسونگ در این کشور که مدل 64 گیگابایتی را تهیه کنند، کارت هدیه ای به مبلغ معادل 88 دلار آمریکا را دریافت خواهند کرد که می توانند از آن برای خرید هدست Gear VR، کاور LED نوت 8 یا پاوربانک شارژ سریع 5100 میلی آمپر ساعتی استفاده نمود.

 

 در پوستر منتشر شده از گلکسی نوت 8 شان می دهد که یک دستگاه بلوتوث AKG یا یک پرینتر Nemonic هم همراه با گلکسی نوت 8 هدیه داده خواهد شد.

در پوستر منتشر شده از گلکسی نوت 8 شان می دهد که یک دستگاه بلوتوث AKG یا یک پرینتر Nemonic هم همراه با گلکسی نوت 8 هدیه داده خواهد شد.

به نظر می رسد که سامسونگ با معرفی رسمی گلکسی نوت 8 قصد دارد تا به کابوس خانواده ی فبلت های خود پایان دهد، چرا سال قببا معرفی گلکسی نوت 7، رد پای این فبلت به زودی از ویترین های تمام فروشگاه ها پاک شد. البته سامسونگ نسخه بازسازی شده این دستگاه را با عنوان «گلکسی نوت فن ادیشن» یا FE به صورت محدود در زادگاهش عرضه کرد که با استقبال نسبتاً خوبی هم مواجه شد.
با این وجود ،این اتفاق برای چنین کمپانی قدرتمندی ناخوشایند است. به نظر می رسد که امسال تمام شرایط مهیاست تا این فبلت حرفه ای عظیم با برتین تکنولوژی های دنیا روانه ی بازار شود. سخت افزار فوق العاده ،دوربین دوگانه، قلم S pen در کنار طراحی زیبای آن، می تواند این تلفن را به موفق ترین موبایل سامسونگ تبدیل کند. نظر شما چیست؟

اشتراک:

نظرات بسته اند