گلکسی نوت 8 با اسم رمز Samsung Gr3at به بازار خواهد آمد

0

پس از ماه ها صحبت و رد و بدل اطلاعات درباره ی حواشی گلکسی اس 8، اکنون نوبت گوشی جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت 8 رسیده و اخبار حاکی از آن است که این گوشی موبایل با نام تجاری Samsung Gr3at به بازار خواهد آمد. حتما توجه دارید که Gr-at اختصاری از کلمه ی Great می باشد.
تشخیص این موضوع چندان سخت نبود، اما افشاگر همیشگی گوشی های موبایل و به طور کلی دنیای تکنولوژی، ایوان بلس، در توییتر خود آورده که نام رمز گوشی گلکسی نوت 8، به جای Great با تغییری به نام Samsung Gr3at تغییر پیدا کرده است.

اسم رمز گوشی گلکسی نوت 8

اسم رمز گوشی گلکسی نوت 8

انتظار می رفت که محل اسکنر اثر انگشت در گلکسی نوت 8 نیز مانند گلکسی نوت 7 در کنار دوربین اصلی گوشی و در پشت آن قرار گرفته باشد، اما عکس های منتشر شده و اخبار درز پیدا کرده گویای این است که در کنار دوبین پشتی این گوشی خبری از اسکنر اثر انگشت نیست. و احتمالا جایگاه اسکن اثر انگشت دوباره به پایین صفحه نمایش گوشی برگشته  است.
همین طور طبق آن چه در دیجیاتو آمده، گلکسی نوت 8 به پردازنده اسنپدراگون 836، نمایشگر 6.3 اینچی با رزولوشن 2960 در 1440 و دو دوربین 12 و 13 مگاپیکسلی در قسمت پشتی مجهز خواهد بود.
البته دقت داشته باشید که هیچ یک از اطلاعات یا تصاویر منتشر شده نمی تواند محرز بوده و تا رونمایی رسمی از این گوشی نمی توان با قطعیت و یقین درباره ی گلکسی نوت 8 نظر داد.

اشتراک:

نظرات بسته اند