گلکسی نوت 8 ، 24 شهریور رسما عرضه می شود

0

در هفته ی گذشته خبری عجیب درباره ی گلکسی نوت 8 سامسونگ منتشر شد مبنی بر اینکه این تلفن همراه قرار است یک روز پس از معرفی رسمی، به بازار عرضه شود. اما اوان پلاس که اطلاعات عجیب و غریبی درباره ی گجت های معرفی نشده دارد، اعلام کرده است که پیش فروش گلکسی نوت 8 در برخی از بازار ها در روز 24آگوست یعنی پنجشنبه همین هفته آغاز می شود.
با توجه به اطلاعات منتشر شده از بلس، قرار است گلکسی نوت 8 در زوز 15 سپتامبر یعنی 24 شهریور به شکل رسمی عرضه شود. البته باز هم باید توجه داشت که این تاریخ برای آمریکا است و مشخص نیست سامسونگ ایران با چه تاخیری تصمیم به وارد کردن همین موبایل به کشورمان دارد.

 

گلکسی نوت 8

گلکسی نوت 8

با این وجود نکته ای که درباره ی این تلفن همراه وجود دارد این است که افرادی که موبایل مذکور را پیش خرید می کنند، دو هدیه از سوی سامسونگ دریافت می کنند. هدیه اول یک حافظه جانبی ۲۵۶ گیگابایتی علاوه بر یک شارژر وایرلس است، و هدیه دوم نیز یک دوربین Gear 360 سامسونگ.

البته باز هم باید توجه کرد که شاید سیاست سامسونگ در ارائه این هدیا در کشورهای مختلف، متفاوت باشد اما بر اساس تجربه‌ای که در رابطه با موبایل‌های اخیر همین شرکت در کشورمان وجود دارد.
بعید نیست سامسونگ برای افرادی که موبایل خود را در ایران پیش خرید کنند هدایایی در نظر بگیرد، چرا که ارائه برخی آیتم‌های ویژه برای خریداران اولیه یک موبایل پرچمدار و گران قیمت، در جهان امری تقریباً مرسوم است.

اشتراک:

نظرات بسته اند