گلکسی نوت 7 بازسازی شده به زودی به بازار خواهد آمد

0

علاقه مندان به کمپانی قدرتمند سامسونگ، هر لحظه منتظر اخبار جدید از این شرکت هستند. اگر اخبار تکنولوژی را پیگیری کرده باشید، حتما می دانید که این کمپانی کره ای قرار است در آینده ای نزدیک، نسخه ی بازسازی شده ی سامسونگ گلکسی نوت 7 را روانه ی بازار برخی از کشورها خواهد کرد.

بنا بر گزارشی که توسط وبسایت ویتنامی Samsung VN منتشر شده است، نسخه ی بازسازی شده گلکسی نوت 7 با شماره مدل SM-N935 روانه ی بازار خواهد شد.
ضمنا این گوشی مجهز به اندروید 7.0 نوقا خواهد بود که جدیدترین نسخه ی اندروید است.
نکته ی قابل توجه درباره ی این تلفن همراه این است که اینبار سامسونگ از باتری با ظرفیت 3200 میلی آمپر به جای باتری 3500 میلی آمپر ساعتی استفاده کرده است.
با این وجود هنوز نگرانی هایی در ارتباط با باتری تعبیه شده در این تلفن همراه وجود دارد، اما ذکر این موضوع که سامسونگ هرگز اشتباهات گذشته ی خود را تکرار نمی کند، الزامی است. به نظر می رسد که اینبار سامسونگ تست های سخت گیرانه تری را اعمال کرده است و در این تست سامسونگ نوت 7 و باتری آن 8 مرحله آزمون را پشت سر گذاشته است تا از سلامت آن اطمینان حاصل شود.
گفتنیست که هنوز مشخص نشده است که این تلفن همراه بازسازی شده در کدام کشورها عرضه خواهد شد، اما آنچه که پیشتر نمایندگان سامسونگ اعلام کرده اند به این گونه است: «دستگاه های یاد شده در کشورهایی که امکان پذیر باشد به صورت نسخه ریفربیشد یا برای اجاره در اختیار علاقه مندان قرار خواهند گرفت.»

به نخستین تصاویر منتشر شده از گلکسی نوت 7 توجه کنید:

 

گلکسی نوت 7 بازسازی شده

گلکسی نوت 7 بازسازی شده

 

گلکسی نوت 7 بازسازی شده

گلکسی نوت 7 بازسازی شده

 

اشتراک:

نظرات بسته اند