گلکسی اس 8 کی به بازار عرضه می شود؟

0

لحظه شماری ها برای رونمای از پرچمدار سامسونگ

هنگامی که قرار باشد یک پرچمدار به بازار عرضه شود، پچ پچ و زمزمه های بیشماری از سراسر دنیا به گوش می رسد، اگر آن پرچمدار از دو کمپانی قدرتمند سامسونگ و اپل باشد ممکن است کمپانی ها را مجبور به گرفتن تصمیمات مختلفی نیز بکنند.

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

اینبار زمزمه ها حاکی از آن است که شرکت قدرتمند سامسونگ قصد دارد تا تاریخ عرضه ی تلفن هوشمند خود یعنی گلکسی اس 8 را یک هفته به تعویق بیندازد. پیش از این قرار بود که این گوشی در روزهای پایانی فروردین ماه ویا اولین روزهای اردیبهشت به بازار آیند، اما پرچمداران گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس در روز 8 اردیبهشت ماه، به بازار عرضه خواهد شد.

البته هنوز هیچ خبر دقیقی از اینکه چرا سامسونگ عرضه ی تلفن های جدیدش را به تعویق انداخته است، در دسترس نیست، چرا که این کمپانی هنوز به هیچ عنونی پیرامون این موضوع اشاره نکرده است.

شایعات حاکی از آن است که کره ای ها میخواهند از بروز اشکالات احتمالی که برای گلکسی نوت 7 اتفاق افتاده است ،جلوگیری کنند. از این‌رو تاخیر یک هفته‌ای در عرضه را نیز به جان خریده‌اند تا از ایجاد فاجعه‌ای دیگر که نام سامسونگ را خدشه‌دار می‌کند، پیشگیری کنند.

این تلفن همراه به طور رسمی در در تاریخ ۹ فروردین ماه در شهر نیویورک رونمایی خواهد شد. البته این تاخیر در توزیع می تواند خبر خوبی برای کمپانی هایی نظیر ال جی باشد که قرار است طی روزهای آینده جی 6 خود را به بازار کرده ی جنوبی عرضه کند.

سامسونگ در نظر دارد تا پرچمدار سال ۲۰۱۷ را تحت دو نسخه راهی بازار کند که شامل نسخه‌ی مجهز به نمایشگر ۵.۸ اینچی با نام گلکسی اس 8 و نسخه‌ی ۶.۲ اینچی با نام گلکسی اس ۸ پلاس است. تفاوت این دو مدل در سایر صفحه ی نمایش آنها و سایز باتری به کار رفته در آنهاست. ضمنا این دو گوشی هر دو با لبه های خمیده وارد بازار خواهند شد.

اشتراک:

نظرات بسته اند