گلکسی اس 8 مشکل صدا دارد

0

با عرضه ی سامسونگ گلکسی اس 8 کاربران بسیاری گزارش هایی را مبنی بر اینکه صدای این گوشی مشکل دارد، منتشر کردند. به نظر می رسد هنگامی که کاربران در حال انجام کاری مانند انجام بازی، دیدن ویدیو و یا گوش دادن به موسیقی هستند، به یک باره صدای موبایل قطع می شود.

به نظر می رسد که این مشکل به اسپیکرهای داخلی دستگاه آسیب می رساند و آن را تحت تاثیر قرار می دهد؛ با استفاده از هدفون اما می توان دوباره صدا را به موبایل بازگرداند، بنابراین مشکل احتمالا از اسپیکرهای موبایل است.

تا به اینجای کار، منبع این مشکل پیدا نشده و راهی هم طبیعتا برای برطرف کردن قطعی آن وجود ندارد. اگر با چنین مشکلی بر خورده اید، بهتر است موارد زیر را حتما امتحان کنید:

آیا موبایل را در حالت میوت قرار داده اید؟
    آیا هدفونی بلوتوث متصل به موبایل دارید؟
    آیا آپدیت های نرم افزاری آخر را دانلود و نصب کرده اید؟
    آیا تا به حال تنظیمات نوتیفیکیشن ها را بررسی کرده اید؟ بعضی از اخطارهای نوتیفیکیشن ها، صدا را برای مدتی میوت می کنند.
    آیا چیزی درون جک هدفون قرار گرفته؟
    آیا موبایل شما در تماس با مایعات بوده یا در ظرف آبی غوطه ور شده؟ اگر بله، بگذارید موبایل مدتی خشک شود.

اگر همه این موارد را چک کردید و مشکل برطرف نشد، راه های دیگری هم هست.

گلکسی اس 8 مشکل صدا دارد

گلکسی اس 8 مشکل صدا دارد

بنا بر گزارش دیجیاتو، گلکسی اس 8 خود را ریست کنید

اول از همه باید موبایل خودتان را ریست فکتوری کنید. البته قبل از انجام این کار، حتما یک بکاپ از اطلاعات بگیرید. به منظور این کار، به این مسیر را دنبال کنید: Settings > General management > Reset > Factory data reset

اگر از یک کارت میکرو اس دی استفاده می کنید، آن را در طی فکتوری ریست از موبایل خارج کنید. بسیاری از کاربران گزارش داده اند که این کار باعث شده که مشکل موبایلشان کاملا برطرف شود.
از انگشتان خود استفاده کنید

یک راه حل دیگر که به تعدادی از کاربران کمک کرده کمی عجیب به نظر می رسد: انگشتتان را 2-3 سانتی متر بالاتر از اسپیکرها روی نمایشگر محکم فشار دهید. گفته شده که پس از انجام این کار، بلافاصله صدا باز می گردد. اما به هر حال، اگر چنین راهی را انتخاب می کنید، حواستان به میزان فشاری که وارد می کنید باشد.

اگر هیچ یک از این موارد مشکل شما را برطرف نکرد، با شرکتی که موبایل را از آن خریده اید تماس بگیرید و منتظر باشید تا سامسونگ راه حلی کامل برای این موضوع ارائه دهد.

اشتراک:

نظرات بسته اند