گلکسی اس 8 با باتری ضد سگ

0

در حالی که حدود یک ماه از معرفی سامسونگ گلکسی اس 8 می گذرد، طرفداران این پرچمدار جدید سامسونگ در حال ماجراجویی با این گوشی هستند. برخی کاربران، گوشیهای جدید خود را به یوتیوب و شبکه های اجتماعی برده اند تا ویدئوهای پر بیننده ضبط و منتشر کنند.

گلکسی اس 8

گلکسی اس 8

از آنجایی که باب شده است افراد با چکش و آتش و چاقوی داغ به جان لوازم و وسائل خود بیفتند و ویدئوهای پربیننده ضبط کنند، این بار کاربران همیشه در صحنه به جان گلکسی اس 8 تازه وارد افتاده اند. در این میان کاربران با بیرون ریختن دل و روده ی گلکسی اس 8 ، با یک برچسب جالب روبه رو شده اند. این برچسب علامت ضد سگ دارد.
اما قضیه از چه قرار است؟ این برچسب ضد سگ بر روی باتری گوشی بیچاره نصب شده است. نکته ی مهم این است که باتری این مدل گوشی مانند بسیاری از گوشیهای گلکسی از گوشی خارج نمی شود. اما اگر روزی مجبور شدید این باتری را از گوشی موبایل خارج کنید، باید بدانید و آگاه باشید این باتری باعث مسمومیت سگ شما می شود. یعنی اگر باتری را خارج کرده و همینطوری رها کنید، اگر به احتمال چند درصد شکار سگ بیچاره تان بشود، مسموم شدن او حتمی است.

سامسونگ گلکسی اس 8

سامسونگ گلکسی اس 8

روی باتری گلکسی اس 8 یک سگ که روی آن خط کشیده شده است به چشم می خورد. این علامت نشان می دهد که باتری برای سگ خطرناک است. اگر سگ شما این باتری را جوید و در آخر بلعید نشانه هایی که احتمالا در او ظاهر می شود سوختگی، از دست دادن اشتها، اسهال، درد شکم، خارش و همچنین صدمه زدن به سیستم گوارش است.
نگرانی آتش سوزی از آنجا ناشی می شود که پیش از این باتری گلکسی نوت 7 به راحتی در دست کاربرد بیچاره منفجر شده است. از این روی دور از ذهن نیست که با جویدن و بلعیدن باتری توسط سگ احتمال آتش گرفتن باتری در شکم سگ وجود داشته باشد. باید یاد آور شد که سامسونگ کاری کرده باتری گلکسی اس 8  در مقابل آتش سوزی از خودش مقاومت نشان بدهد.
اما این برجسب عجیب و غریب هیچگاه روی باتری گوشیهای اپل، سونی، HTC، هوآوی یا لنوو دیده نشده است و تنها شرکت LG از گوشی G2 به بعد روی باتریهای خود از این برچسب استفاده کرده است. همچنین تمام گوشیهای نکسوس برچسب ضد سگ روی باتریهای خود دارند.

سامسونگ گلکسی اس 8

سامسونگ گلکسی اس 8

اشتراک:

نظرات بسته اند