گردش میان 10 شهر دیدنی اروپا

0

اگر برای گردشگری بهاری تور هیجان انگیز و رویایی اروپا را انتخاب کرده باشید، می توانید با بازدید از 10 شهر برتر این قاره ی سرسبز و زیبا، یک سفر به یاد ماندنی برای خود رقم بزنید.
از لیسبون پرتغال شروع می کنیم که رنگ ساختمان هایش بسیار شاد و زنده می باشد. کوچه پس کوچه های ال فرسکو برای گشت و گذار فوق العاده هستند.
بوداپست در مجارستان با حمام های طبیعی شفابخش خود برای توریست ها بسیار جذاب است.
آمستردام هلند با لاله های بی نظیرش مناظر تحسین برانگیزی داشته و برایتان بسیار شادی آفرین خواهد بود.

شهر ریگا در کشور لتونی شما را به قرون وسطی برده و با معماری تاریخی بناهایش که با دقت نگهداری شده اند، جاذبه های خیره کننده ای را به شما ارائه می دهد.
آکواریوم سیاره ابی در کپنهاک دانمارک از برترین جاذبه های گردشگری این شهر زیبای اروپایی ست که برایتان بسیار جذاب خواهد بود. این آکواریوم بزرگترین آکواریوم شمال اروپا به شمار می رود.
شهر بلگراد در کشور صربستان نمونه ی کاملی از زندگی در فضای باز و مبارزه با خفقان و بستگی فضاست.
مروارید دریای آدریاتیک لقبی ست که به شهر زیبا و دیدنی دوبرونیک در کرواسی داده شده است. بازدید از این شهر ساحلی شما را سخت مشعوف خواهد ساخت.
شهر ماترای ایتالیا شهری اشرافی و مجلل است. این شهر با داشتن کاخ های باروک و کلیساهای باستانی رومی خود برای علاقه مندان به تاریخ مکانی بی نظیر است.
مونترو در سوئیس که شهری کاملا کوهستانی ست، با داشتن هوای پاک و بی نظیر برای پیاده روی در طبیعت زنده و قایقرانی موقعیت بسیار خوبی دارد.
و در آخر وین در اتریش که کلبه ی پرافتخار موسیقی موتزارت، بتهوون و اشتراوس است. همچنین موزه های شهر وین آثار جنگ جهانی اول را به نمایش گذاشته اند که می توانید از آن ها دیدن نمایید.

اشتراک:

نظرات بسته اند