گردشگری در خیابان استقلال استانبول

0

استانبول شهر اروپایی آسیایی زیبایی است و گردشگران ترکیه این شهر را به دلیل جاذبه های طبیعی و تاریخی بی نظیرش انتخاب می کنند. تورهای استانبول  در میان ایرانیان طرفداران زیادی دارد. مسافران استانبول خیابان استقلال را برای قدم زدن انتخاب می کنند، چرا که در این خیابان هر آنچه که نیاز دارند را خواهند یافت، از انواع مراکز خرید گرفته تا رستورانهای مختلف و هتلهای فوق العاده.

خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال استانبول در منطقه ی  Beyoglu  در بخش اروپایی استانبول واقع شده است.این خیابان در گذشته خیابان بزرگ نام داشت و پس از انقلاب 1923ترکیه به این نام تغییر پیدا کرد.این خیابان که معروف ترین خیابان استانبول به حساب می آید مرکزی پر رفت و آمد است.این شلوغی به دلیل وجود سرگرمیهایی است که در این محدوده متمرکز شده اند.

خیابان استقلال استانبول

خیابان استقلال استانبول

فروشگاههای متنوع،سینما،رستوران و کافی شاپ و گالریهای متعدد منجر به شلوغی این خیابان شده اند.در این خیابان یکی از قدیمی ترین متروهای دنیا نیز در حرکت است.این مترو خود به تنهایی یک جاذبه ی توریستی در منطقه محسوب می شود.یک قطار گردشگری در این خیابان در حرکت است و گردشگران را در محدوده می گرداند.

به علاوه این محل دارای رستورانهای خیابانی متعددی است که با میز و صندلی رستوران ساده از رهگذران پذیرایی می کنند.گردشگران برای لذت بردن از طعم غذای ترکیه به این رستورانها سر می زنند.

این خیابان به دلیل اهمیتش دارای هتلهای متعددی است تا گردشگران با اقامت در آنها به مکانهای مهم دسترسی راحتی داشته باشند.گردشگران با رزرو هتل در این خیابان در مکانی پر جنب و جوش و مهم از لحاظ گردشگری اقامت می کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند