گران ترین ساختمان جهان در سنگاپور

0

یکی از راهکارهای جذب گردشگر در سراسر دنیا، ساخت ساختمان های منحصر به فرد است که ویژگی های خاص و عجیبی دارد. سنگاپور نیز از همین قاعده پروی می کند.

سنگاپور

سنگاپور

سنگاپور کجاست؟

سنگاپور یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیاست که پایتخت آن که به همین نام است، در جنوب شبه جزیره مالایا قرار گرفته است. این کشور یکی از کشورهای مدرن و ثروتمند آسیا محسوب می شود و با مساحت 718 کیلومتر مربع ، از کشورهای کوچک منطقه به حساب می آید.

این کشور که از تعدادی جزیره ساخته شده است، برای گردشگران یک منطقه ی توریستی زیبا ساخته است و یکی از پرتردد ترین کشورهای دنیا محسوب می شود.

یکی از عمده ترین منابع درآمد این کشور، از صنعت گردشگری آن تامین میشود. جاذبه‌های طبیعی فراوان، تنوع قومی، استفاده از زبان انگلیسی به عنوان یکی از زبان‌های اصلی و شبکه حمل و نقل گسترده و کارآمد، از جمله دلایل محبوبیت این کشور دربین جهانگردان است.

از جاذبه ها گردشگری این کشور می توان به محله اورچارد رود، مراکز خرید بزرگ، باغ وحش سنگاپور، باغ پرندگان جورونگ و جزیره گردشگری سنتوزا، پارک تفریحی یونیورسال استودیو و بسباری دیگر اشاره کرد.

یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری سنگاپور، هتلی به نام مارینا بی سندز است که به شکل خاص طراحی شده است. ساختمان آن به شکل کشتی بزرگی طراحی شده است که بر روی سه ساختمان بلند قرار گرفته است. در ادامه ی مطلب با این ساختمان بیشتر آشنا شوید.

با خرید تور نوروز 96 به مقصد سنگاپور از ساختمان بسیار زیبای مارینا بی سندز دیدن کنید.

گران ترین ساختمان جهان با قیمت هر متر مربعی 6 هزار و پانصد دلار در سنگاپور! برج Marina Bay Sands، پنجاه و پنج طبقه و 2561 اتاق دارد و نمای آب کاملا شیشه ایست. ساخت این برج عظیم، چند سال به طول انجامید و در سال 2010، پروژه به اتمام رسید.

Marina Bay Sands

Marina Bay Sands

این ابر برج که در ساحل مارینای سنگاپور واقع است، در هر سال حدود 25000 بازدیدکننده دارد. ارتفای این برج، 350 متر است و در بالاترین قسمت آن، پارک و استخری زیبا ساخته شده است. در داخل برج نیز قسمت های تفریحی زیادی ساخته شده است: زمین اسکیت، رستوران های مختلف، سالن تئاتر، دو نمایشگاه و موزه. این هتل با امکانات رفاهی که ارائه می دهد در کنار چشم نوازی و زیبایی اش، به جاذبه گردشگری برای سنگاپور تبدیل شده است. از سال 2010 و با افتتاح این برج، هر ساله گردشگران داخلی و خارجی زیادی به سواحا مارینا سفر می کنند تا یکبار هم که شده این برج را ببینند.

اشتراک:

نظرات بسته اند