گراند پالاس در بانکوک تایلند

1

شهر بانکوک به عنوان نخستین مقصد گردشگری در تور پاییزی تایلند بوده و زمانی که قدم به این شهر می گذارید، اولین جایی که توصیه می شود از آن بازدید داشته باشید، گراند پالاس، کاخ سلطنتی تاریخی بانکوک می باشد.
تور تایلند بانکوک یکی از بهترین تورهایی ست که برای سفر پاییزی خود می توانید انتخاب کرده باشید. گردشگری در تایلند برای توریست های ایرانی کاملا مناسب به نظر رسیده و نظرسنجی میان ایرانی ها حاکی از رضایت بیشتر آن ها از سفر به تایلند می باشد.
گراند پالاس در شهر بانکوک یک عمارت مجلل و با استفاده ی زیاد از طلا و جواهرات گران قیمت در ساخت است که زمان ساخت آن به سال 1782 میلادی بازمی گردد.

گراند پالاس بانکوک

گراند پالاس بانکوک

این عمارت مجلل برای 150 سال محل زندگی پادشاهان و سلاطین تایلند بوده و فرمان های حکومتی از قلب این کاخ صادر می شده است.
اکنون که دیگر کاخ گراند پالاس محل استقرار پادشاهی تایلند نیست، همچنان هویت معنوی خود را حفظ کرده و تایلندی ها برای این کاخ ارزش و احترام زیادی قائل هستند.

گراند پالاس بانکوک

گراند پالاس بانکوک

به ویژه آن که این کاخ برای مدتی به عنوان محل استقرار وزارت جنگ تایلند و زمانی نیز به عنوان ضرابخانه مورد استفاده قرار می گرفته است.
امروزه اگر به تایلند و شهر بانکوک سفر کنید، امکان بازدید از محوطه ی گراند پالاس برایتان فراهم خواهد بود. تنها چیزی که باید هنگام ورود به گراند پالاس بانکوک مد نظر داشته باشید، آراستگی و رعایت احترام است. نگهبانان کاخ به هیچ وجه به افرادی که لباس آراسته نپوشیده و یا ظاهری نامرتب داشته باشند اجازه ی ورود به داخل قصر را نخواهند داد. پس توصیه می کنیم بهترین لباس های همراه خود را پوشیده و به کاخ گراند پالاس بانکوک رفته و روح سال ها سلطنت را در فضای کاخ جستجو نمایید.

گراند پالاس بانکوک

گراند پالاس بانکوک

گراند پالاس بانکوک

گراند پالاس بانکوک

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. زیبا و باشکوه. تایلند زیباترین کشور دنیا است حتما باید برید