گارانتی تعویض صفحه نمایش گلکسی نوت 8 با این شرایط

1

اخبار فناوری منتشر شده حاکی از آن است که قرار است فبلت گلکسی نوت 8 با شماره مدل «SM-N950» در یکم شهریور ماه امسال رو نمایی شود. ما یک وبسایت استرالیایی سامسونگ، دستگاهی را با مدل «SM-N940» لیست کرده است که برای آن خدمات ویژه ای نیز در نظر گرفته است.
اطلاعات موجود در این صفحه از وبسایت نشان می دهد که سامسونگ قصد دارد تا گارانتی ویژه ای تحت عنوان «Screen Assure» را برای مدل SM-N940 ارائه دهد که تنها به خریدارانی تعلق خواهد گرفت که تلفن همراه خود را از تاریخ 3 شهریور الی 9 آبان خریداری کنند.

 

گلکسی نوت 8

گلکسی نوت 8

گارانتی Screen Assure امکان تعویض رایگان نمایشگر نوت 8 را فراهم می کند

این خدمات ویژه، شامل گارانتی Screen Assure  است که در واقع نوعی گارانتی برای تعمیر صفحه نمایش سامسونگ گلکسی نوت 8 است که در صورت شکسته یا خراب شدن صفحه نمایش، امکان تعمیر یا در صورت نیاز تعویض رایگان آن را فراهم می کند.
با این وجود و ارائه خدمات سطح بالا و همچنین با توجه به تاریخ مورد اشاره، تحلیلگران اعتقاد دارند که SM-N940 همان گلکسی نوت 8 بوده و احتمالاً سوم شهریور ماه به بازار معرفی می شود.
ذکر این نکته لازم است که حدس تاریخ رونمایی موبایل مورد انتظاری مانند نوت 8 آن هم با توجه به اطلاعات مربوط به یک شماره مدل، تا حدودی دشوار خواهد بود اما با این حال حداقل مطمئنیم که پرچمدار بعدی سامسونگ اوایل شهریور، و پیش از رونمایی اصلی ترین رقیب خود یعنی آیفون 8 به بازار معرفی خواهد شد.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. قیمتش چنده؟ من عاشق سری نوت سامسونگم، خیلی خوش دستن. خودم نوت 5 دارم ولی این نوت 8 به نظر خیلی هیجان انگیز میاد