کیس محافظ برای تبدیل آیفون 7 به یک نمایشگر E-Ink

0

اکنون به برهه ای از زمان رسیده ایم که هم برای سازندگان وسایل الکترونیکی و هم برای خریداران، آنچه پس از کیفیت و کارایی اهمیت دارد، میزان مصرف انرژی است. این مسئله برای گوشی های هوشمند نیز صادق است.
این روزها دیگر کسی به میزان بازسازی تصاویر اهمیت نمی دهد و مصرف پایین انرژی مد نظر است. اینجاست که پای نمایشگرهای E-Ink به میان می آید. نمایشگرهای E-Ink گزینه ای ایده آل برای مطالعه کتاب و بررسی اخبار روز هستند. این نمایشگرها بیشتر به درد کسانی می خورد که به دنبال کارهایی مانند کتابخوانی هستند و نیازی به نمایشگری شارپ ندارند.
ایده نمایشگرهای کم مصرف را پیشتر در گوشی روسی یوتافون (Yotaphone) دیده ایم. اکنون شرکت لوازم جانبی سازی اکسیس Oaxis از این گوشی روسی الهام گرفته و نمایشگر E-Ink را در قالب یک کیس محافظ برای گوشی آیفون 7 ساخته است. این محافظ می تواند هم از گوشی گران قیمت تان محافظت کند و هم در مصرف انرژی به شما کمک نماید. اتصال این نمایشگر به موبایل ، از طریق بلوتوث است.
پیش فروش محافظ آیفون 7 با نام InkCase i7 محصول شرکت Oaxis، ماه اکتبر شروع خواهد شد. قیمت این کیس 99 دلار اعلام شده است.
برای مشاهده نوسانات قیمت آیفون 7 ، می توانید به لینک زیر بروید:

http://digiato.com/article/2016/09/14/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86-7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

 

 

کیس محافظ برای تبدیل آیفون 7 به یک نمایشگر E-Ink

کیس محافظ برای تبدیل آیفون 7 به یک نمایشگر E-Ink

اشتراک:

نظرات بسته اند