کمک هوشمند سازی به بشر

0

تا به امروز هوشمند سازی کمک بسیاری به بشر کرده  و به میزان زیادی سهولت را چاشنی زندگی روزمره کرده است. امروز رد پای پر رنگ آن را میتوانیم در پزشکی نیز ببینیم. قلم هوشمندی برای اندازه گیری میزان ویتامین و مواد معدنی بدن ساخته شده است تا انسان را ازمیزان کمی آن آگاه سازد.

با Vitastiq ویتامین های بدنتان را در خانه اندازه گیری کنید.

تا به امروز اگر برای اندازه گیری ساده ی ویتامین های بدنتان به آزمایشگاه ها مراجعه  و چند روزی را برای آماده شدن جواب آزمایش، صبر می کردید، اکنون میتوانید به راحتی تمامی این کارها را در خانه انجام دهید. نام دستگاهی که این امکان را در اختیارتان قرار می دهد Vitastiq  است و طراحی بسیار ساده ای دارد تا کاربردی آسان را در پی داشته باشد. این دستگاه 30 ویتامین را در بدن اندازه گیری میکند و مقدار آن ها را نمایش میدهد و شما را از میزان کم و یا زیاد بودن این مواد معدنی آگاه میسازد تا اقدامات لازم را انجام دهید. ترکیب این دستگاه و یک نرم افزار تلفن همراه میتواند اطلاعات کاملی را در جهت سلامت شما در اختیارتان بگذارد.

Vitastiq

Vitastiq

این قلم با 146 میلیمتر طول و قطر 18 میلیمتر، با یک کابل به گوشی موبایل متصل میشود. البته تنها گوشی که از این نرم افزار پشتیبانی میکند گوشی های اپل هستند و امید است تا در زمان های پیش رو به دیگر اندرویدی ها بسط داده شود.

عملکرد آن تلفیقی از طب سوزنی و تکنولوژی است که با قرار گرفتن آن بر روی بدن شما، اطلاعات دریافتی را در گوشی موبایل به نمایش میگذارد.

همانطور که میبینید، پیشرفت تکنولوژی به بشر کمک میکند تا هر لحظه بتوانند سلامتی خود را آزمایش کنند و در صورت خطر زودتر به پزشک مراجعه کنند.

اشتراک:

نظرات بسته اند