کسب درآمد از طریق دنیای مجازی

0

امروزه به لطف فناوری پای کسب و کار آنلاین به میان آمده است. اگر خیلی زرنگ باشید می توانید با استفاده از فضای مجازی یک کار از منزل پر سود برای خودتان دست و پا کنید. یکی از راههای سودآور کسب درآمد از طریق تلگرام و اینستاگرام است که این روزها در ایران میلیونها کاربر فعال دارند.

کسب در آمد از تلگرام

کسب در آمد از  تلگرام

ما در مطلب “کسب درآمد از تلگرام بدون هزینه” به یکی از راههای راحت پول درآوردن از طریق تلگرام اشاره کردیم. در این روش شما یک کانال پر محتوا دارید که هزاران عضو دارد، شما با تبلیغ کانالهای دیگر می توانید یک کسب درآمد بدون دردسر داشته باشید. اما راه دیگر فروش محصول است که این روزها در تلگرام و اینستاگرام بازار بسیار داغی دارند.
برای کسب درآمد از این طریق دو راه وجود دارد، یا محصول شخص دیگر را به فروش رسانده و پورسانت دریافت کنید یا خودتان کالا یا خدماتی را به فروش برسانید. در روش اول باید در دنیای واقعی با فروشندگان محصولات مختلف نظیر سینما و تئاتر و کنسرت وارد مذاکره بشوید و در مقابل فروش بلیط آنها درصدی پورسانت دریافت کنید. خوب اگر بخواهید از این طریق پیش بروید باید خیلی در مذاکره و بازاریابی قدرتمند باشید.
در روش دوم بهتر است جستجو کرده و یک نیاز را پیدا کنید و در صدد رفع آن بر بیایید. باید خوب در جامعه دقت کنید که چه کمبود خدماتی یا کالایی حس می شود و شما دقیقا به دنبال آن بروید. یک کانال تلگرام یا صفحه ی اینستاگرام ایجاد کرده و از عضو کردن دوست و آشنا شروع کنید. اگر محصولتان درست همانی باشد که جامعه به دنبال آن است و در مقابل قیمت مناسبی داشته باشد، خیلی سریع تعداد اعضای صفحه ی شما افزایش یافته و شما می توانید یک کسب درآمد عالی از طریق دنیای مجازی داشته باشید. پس از همین حالا اراده کرده و یک کار از منزل پرسود با استفاده از دنیای مجازی برای خودتان دست و پا کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند