کسب درآمد از تلگرام بدون هزینه!

0

احتمالا عنوان مطلب شما را به اینجا کشانده، باید گفت درست آمدید و هیچ تبلیغی در کار نیست. اینجا قرار است ایده های جالب را برای کار از منزل پیشنهاد دهیم!

همانطور که میدانید امروزه تلگرام به مسنجر اصلی ما ایرانی ها تبدیل شده است. با توجه به قابلیت های فراوانی که دارد. زمینه را برای کسب و کار هم فراهم کرده است.

ساخت یک کانال تلگرام برای کسب درآمد هدف این پست است. اما چگونه؟

ساختن کانال تلگرام کار ساده ای است و این روزها هر کسی یک یا چند نمونه از آن را حداقل برای تست یا رفع کنجکاوی اش ساخته است. اما زمانی که با هدف پول درآوردن به تلگرام نگاه کنید موضوع تغییر میکند.

شما ابتدا باید علاقمندیتان را در نظر بگیرید و یک نام ساده و در عین حال زیبا برای کانالتان انتخاب کنید و آیدی و عکس مناسب برایش انتخاب کنید. تا اینجای کار به کمی خلاقیت نیاز دارید.

بعد از آنکه مطالب جالب و مفید در کانال قرار دادید. به اصطلاح تولید محتوا کردید. سعی کنید تعداد کاربران کانال را افزایش دهید. برای این کار دوستانتان را میتوانید ادمین کنید تا آنها هم دوستانشان را به کانال اضافه کنند. و یا با کانال های هم ترازتان «از لحاظ تعداد عضو» تبادل لینک کنید. و …

صبر کنید! پول درآوردن از زمانی شروع میشود، که تعداد اعضای کانال شما زیاد شود. هرچه بیشتر بهتر!

بعد از اینکه اعضای کانال به چند هزار نفر رسید، تبلیغات خودشان سراغتان می آیند. و شما با قرار دادن تبلیغات در کانال وجهی دریافت میکنید. امکان دارد شما در روز چندین تبلیغ دریافت کنید.

برای اینکه به تلگرام ایمان بیاورید باید گفت طبق اعلام رسمی خبرگزاری مهر ؛کانال گیز؛ میز که همه شما میشناسید، ماهانه 30 میلیون تومان درآمد دارد!

برای یافتن کارهای دیگری که میشود از منزل انجام داد از این لینک: https://ponisha.ir/ استفاده کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند