چینی ها یک پل نامرئی می سازند

0

بدون شک کشور چین یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در جهان محسوب می شود. در طول سال گردشگران بسیاری از سراسر دنیا اقدام به خرید تور چین می کنند تا از جذاب ترین بناهای مدرن و تاریخی، عجیب ترین سازه های ساخت دست بشر، فستیوالهای خوش رنگ و لعاب، طبیعت سرسبز و بکر، حیات وحش منحصر به فرد و بسیاری جاذبه های دیگر که مختص چینی هاست از نزدیک دیدن بکنند.
چینی ها نیز برای اینکه به جذابیت کشورشان اضافه بکنند و گردشگران را راضی تر، دست به ساخت عجیب ترین و منحصر به فردترین سازه ها می زنند. از جمله این جذابیتها باید به پلهایی وحشتناک اشاره کرد که هم می توانید جرات خود را محک بزنید و هم طبیعت خیره کننده ی چین را نظاره کنید. درست چندی بعد از اینکه چین از بلندترین و مرتفع ترین پل شیشه ای دنیا با نام Zhangjiajie Glass Bridge  رونمایی کرد، خبرهایی مبنی بر پلی نامرئی منتشر شد.

تور چین پل شیشه ای

تور چین پل شیشه ای

پل شیشه ای Zhangjiajie Glass Bridge در سال 2016 در شهر Zhangjiajie چین به بهره برداری رسید. این پل با ارتفاع 260 متر از زمین میان دو کوه ساخته شده است. کف پل به صورت شیشه ای است تا با عبور از آن جرات و جسارت خود را محک بزنید. قطعا عبور از یک پل معلق با کف شیشه ای برفراز بلندی در طبیعتی سبز و بکر، تجربه ای وصف ناپذیر است که فقط باید تور چین را خریداری کنید تا بتوانید آنرا تجربه کنید. استقبال کم نظیر از این پل شیشه ای توسط توریستهای چینی و خارجی سبب شده تا چینی ها نقشه ی ساخت یک پل وحشتناک تر را بکشند.
پروژه ی جدید چینی ها، یک پل نامرئی با طراحی بسیار خلاقانه و هوشمندانه است. این پل قرار است در کوههای آواتار از جنس استیل ضد زنگ صیقل یافته و شیشه ساخته بشود. ساختار این پل به صورت دو طبقه خواهد بود که طبقه اول کاملا شفا و طبقه ی دوم به صورت نمایان خواهد بود. ساختار مهندسی این پل به گونه ای طراحی شده است تا به صورت نامرئی به نظر برسد که این ویژگی با بکارگیری استیل صیقلی و شیشه بدست خواهد آمد. هزینه ای که برای ساخت این پل شفاف تخمین زده اند، 4میلیون دلار است که به زودی از آن رونمایی می شود.

تور چین پل نامرئی چین

تور چین پل نامرئی چین

تور چین پل نامرئی چین

تور چین پل نامرئی چین

تور چین پل نامرئی چین

تور چین پل نامرئی چین

اشتراک:

نظرات بسته اند