چند روش برای افزایش قد در بزرگسالان

0

بسیاری از افراد داشتن قد بلند را یک نوع برتری نسبت به افراد قد کوتاه می دانند و معتقدند قد بلند اعتماد به نفس به همراه دارد. از این رو به داروهای شیمیایی روی می آورند تا چند سانتی بر قدشان بی افزایند.

اگر فکر می کنید سنتان بالا رفته و دیگر راهی برای افزایش قد نیست و به جز مصرف دارو راهی ندارید بهتر است این نوشته را تا انتها بخوانید. چراکه نکاتی وجود دارند که با رعایت آنها می توانید خودتان را بلند قدتر نشان دهید.

نکات مهم درباره افزایش قد

بارفیکس راهی برای افزایش قد

بارفیکس راهی برای افزایش قد

ــ لباس هایی با راه راه عمودی بپوشید و از لباس های راه راه افقی استفاده نکنید. خطوط عمودی باعث کشیده شدن چشم به سمت بالا و پایین می شود به همین دلیل چشم بیشتر ارتفاع را طی میکند تا عرض را، به همین دلیل قد شما بلند تر نشان داده خواهد شد. خطوط افقی نیز تاثیر برعکسی دارند و باعث کوتاه نشان دادن قد شما می شوند.

ــ رنگ لباس را متناسب انتخاب کنید یا از لباس تک رنگ استفاده کنید. استفاده از رنگ های مختلف در لباس (پیراهن، شلوار و غیره) باعث تقسیم شدن بدن به چند قسمت خواهند شد اما اگر یک دست لباس بپوشید باعث می شود که شما بلندتر از قد واقعی خود نشان دهید.

ــ لباس های چهار خانه درشت نپوشید. لباس های چهار خانه درشت باعث کوتاه نشان دادن قد شما می شوند. همیشه از چهار خانه های کوچک استفاده کنید.

ــ لباس گشاد نپوشید. کسانی که لباس های گشاد و بزرگ تر از سایز خود می پوشند به نظر می آید که در لباس خود گم شده اند و همین امر سبب چاق تر و کوتاه تر نشان دادن آنها خواهد شد.

اگرچه با رعایت مواردی که در بالا گفته شد میتوان تصورات در مورد کوتاه قدی تان را تغییر دهید اما در اصل قدتان هنوز تغییری حاصل نشده است. با ورزش مداوم و ترک عاداتی مانند غوز کردن کمر و … میتوانید افزایش قد را احساس کنید. سعی کنید به جای مصرف دارو های شیمیایی ورزش هایی را انجام دهید که کششی هستند و کمک می کنند ستون فقراتتان در بهترین حالت قرار گیرند.

اشتراک:

نظرات بسته اند