چند ترفند اینستاگرام

0

اگر شما هم از کاربران گوشی های هوشمند هستید که به اینستاگرام علاقه مند بوده و یک صفحه در این اپلیکیشن برای خود دارید، خالی از لطف نیست که به چند نمونه از ترفندهای اینستاگرام که شاید تا کنون متوجه آن ها نشده باشید، نگاهی بیندازید.

به طور کلی تمام کسانی که از اینستاگرام استفاده می کنند، در محیط کاربری این برنامه به راحتی فعالیت کرده و مشکلی با انجام فعالیت های روزانه و روتین در اینستاگرام ندارند.

اما اگر خواسته باشید کمی دقیق تر شده و به جزئیات بیشتری دسترسی داشته و البته مدیریت صفحه ی خود را در سطح بالاتری در دست داشته باشید، برخی نکات کلیدی به شما کمک خواهند کرد.

مشاهده ی پست های صفحات خاص

حتما به عنوان یک کاربر اینستاگرام، صفحات خاصی که مورد علاقه تان هستند را دنبال می کنید. به طور مثال ممکن است صفحه اینستاگرام آشپزی و یا یک صفحه ی مد و پوشاک را فالو کرده باشید. در این صورت علاقه مند و کنجکاو هستید که همیشه پست های جدید این صفحات را مشاهده کنید. برای این منظور به بخش تنظیمات اینستاگرام رفته و گزینه ی Turn On Post Notifications را روشن نمایید.

ترفندهای اینستاگرام | turn on post notification

ترفندهای اینستاگرام | turn on post notification

برداشتن تگ اکانت از صفحات دیگران

 شما روزانه در پست هایی که توسط فالوورهای خود انتشار می یابند، تگ می شوید. شاید این موضوع برایتان آزار دهنده بوده و ترجیح بدهید امکان تگ شدن توسط دیگران را غیر فعال سازید.
برای این منظور دو راه حل دارید. یک این که به پستی که در آن تگ شده اید رفته و از قسمت Photo Option گزینه ی Remove Me From Photo  را انتخاب نمایید. دوم این که می توانید در بخش Photo Option گزینه ی Hide From My Profile را انتخاب کرده و پست هایی که در آن ها تگ شدید را مخفی سازید.

ترفندهای اینستاگرام | Photo Option

ترفندهای اینستاگرام | Photo Option

پاک کردن تاریخچه جست وجو ها

حتما در هر بار مراجعه به اینستاگرام خود برخی کلمات را مشابه مرورگر موبایل یا کامپیوتر جستجو کرده و دوست نداشته باشید، زمانی که شخصی صفحه اینستاگرام شما را چک کند این کلمات ، اکانت ها یا عبارات را مشاهده کند.
برای از بین بردن تاریخچه ی جستجوهای انجام شده در صفحه اینستاگرامتان می باید به تنظیمات وارد شده و پس از این که به بخش پایینی تنظیمات اسکرول کردید، گزینه ی Clear Search History را فعال سازید.

ترفندهای اینستاگرام | Clear Search History

ترفندهای اینستاگرام | Clear Search History

اشتراک:

نظرات بسته اند