چطور Pokemon Go بازی کنیم؟

0

سری بازی های پوکمون همیشه یکی از بزرگ ترین بازی های نقش آفرین بوده است. تم اصلی این بازی به جمع کردن هیولاها، تمرین دادن آن ها، و به مبارزه ی دیگر هیولاها فرستادنشان می باشد.
بازی پوکمون آن قدر معروف و مشهور بوده که در طی سال ها انیمشن آن ساخته شده و انواع بازی های کارتی و دیگر چیزها بر مبنای آن تولید شده است.
در بازی پوکمون با دنیایی از هیولاها در کنارتان روبرو هستید. وقتی وارد بازی پوکمون گو می شوید، گوشی موبایل شما با استفاده از مکان یاب و ساعت موقعیت مکانی و زمانی تان را ثبت کرده و پوکمون ها در محیط واقعی اطراف شما پراکنده می شوند. سپس به وسیله ی دوربین گوشی می باید در دنیای واقعی اطراف خود گشته و هیولاها را پیدا کنید.

بازی پوکمون گو

بازی پوکمون گو

بازی از حضور پوکمون در فاصله ی دور یا نزدیک به جایی که ایستاده اید، شما را آگاه می کند. سپس باید قدم برداشته و به جایی که آن پوکمون قرار دارد بروید. میزان فاصله تان از پوکمون را یک رد پا روی صفحه نمایش گوشی مشخص می کند. اگر یک ردپا کنار عکس پوکمون ببینید، یعنی فاصله ی شما از آن کم است و باید در همان حوالی دنبالش بگردید، بیشترین فاصله را نیز سه رد پا نشان می دهد. در این صورت ممکن است مجبور شوید چند خیابان این طرف تر و آن طرف تر را نیز بگردید.
حالا به زمانی می رسیم که یک پوکمون را پیدا کرده ایم. اول می باید روی صفحه نمایش گوشی آن را لمس کنید. سپس گوی های معروف به نام Pokeball را به سمت هیولایی که پیدا کرده اید، پرتاب می کنید. بهترین زمان برای گرفتن یک پوکمون، زمانی ست که دایره ی رنگی دورش کوچک شده باشد، Pokeball را در این دایره پرتاب کنید.

بازی پوکمون گو

بازی پوکمون گو

موضوع جالبی نیز در این جا وجود دارد و آن این است که فقط شما نیستید که قادرید پوکمون های محدوده ی خود را ببینید. اگر فرد دیگری در محله ی شما نیز مشغول بازی Pokemon Go باشد، او نیز قادر است همان پوکمون هایی را که شما می بینید، ببیند. بنابراین ممکن است پیش از شما دست به کار شده و پوکمون مورد نظرتان را شکار کند.
در این بازی نیز مانند دیگر بازی های از این دست با دیگر بازیکنان تشکیل تیم خواهید داد. در مکان هایی که روی نقشه به نام Gym (باشگاه) هستند، می توانید با دیگر بازیکنان آشنا شده، پوکمون هایتان را به هم معرفی کنید و با تمرین دادن و تیم تشکیل دادن با چند بازیکن دیگر آماده ی جنگ با تیم های دیگر شوید.
بعد از این که تیم خود را تشکیل دادید، می توانید به یک باشگاه دیگر حمله کرده و آن را به تصرف خود درآورید.

چطور پیکاچو را پیدا کنیم؟

اگر بخواهید پیکاچو را پیدا کنید، می باید به دستورات و راهنمایی هایی که بازی در اختیارتان قرار می دهد، بی توجه باشید و راه خود را در مسیر بازی در پیش بگیرید.
در ابتدای بازی، بازی سه پوکمون معروف Charmander، Squirtle و Bulbasaur را در مقابل تان قرار خواهد داد و از شما می خواهد که آن ها را شکار کنید.
اما اگر پیکاچو را می خواهید نباید به این سه پوکمون توجهی داشته باشید، باید کمی پیش رفته و از مکان خود جا به جا شوید، بازی باز برای بار دوم همین سه پوکمون را سر راهتان قرار می دهد تا یکی از آن ها را انتخاب کنید. و باز نمی باید توجهی کنید. باید این کار را چهار بار تکرار کنید و بالاخره زمانی که باز سه پوکمون Charmander، Squirtle و  Bulbasaurظاهر می شوند، پیکاچو هم کنارشان خواهد بود.

اشتراک:

نظرات بسته اند