چطور یک وب سایت پر بازدید داشته باشیم؟

2

به لطف وجود CMS ها حالا هر کسی می تواند سایت شخصی خود را داشته باشد. از وقتی که سیستم مدیریت محتوای وردپرس ظهور کرد دیدگاه ها نسبت به طراحی سایت تغییر کرد. درست است که هنوز هم طراحی سایت کاری حرفه ای است اما یک طراح سایت وردپرسی به مراتب کارش راحت تر از گذشته است.

هر کسی با هدفی وب سایتش را راه اندازی می کند اما در نهایت همه در یک هدف مشترک هستند، آنهم داشتن یک سایت پر بازدید است!

اگر شما هم از مدیران سایت هستید و می خواهید سایتی پر بازدید داشته باشید راهکار های زیر را دنبال کنید.

پیش از هر چیز باید یادآوری کنم که محتوا است که به سایتها اهمیت می دهد پس تولید محتوای با کیفیت بسیار مهم است.

سرعت در بارگذاری سایت
آزار دهنده ترین نکته برای کاربردر هنگام بازدید از سایت، انتظار بیش ازحدش برای بار گزاری سایت است که اگر این زمان از یک حد مجاز بیشتر شود باعث آزردگی کاربر خواهد شد، اگرچه سایت شما یکی از بزرگترین سایت ها باشد.

روشن نمودن موضوع سایت
باید مطالب موجود در سایت به صورت شفاف و بدون ابهام بیان شود. بازدیدکنندگان این موضوع را که متوجه نشوند مطالب سایت درباره چیست را نمی پسندند.

وب سایت پر بازدید

وب سایت پر بازدید

وب سایت خود را ساده طراحی کنید
در طراحی وب خود از ایجاد شلوغی و آشفتگی مطالب بپرهیزید. سعی در ایجاد یک وب سایت مرتب و کاربر پسند برای بازدیدکنندگان و جستجوی سریع و آسان آن در وب داشته باشید. به خاطر داشته باشید فضای سفید در طراحی وب کمک زیادی به طراح می کند. همچنین اگر وب سایت شما دارای محتوای زیاد و صفحات زیاد می باشد، اضافه کردن یک کادر جستجو برای جستجوی آسان و سریع بازدیدکننده ضروری می باشد.

آسان سازی دستیابی افراد به وب سایت
به یاد داشته باشید تا حد امکان چشم انداز وب سایت خود را از طریق خبرنامه-RSS feed و دیگر مطالب در بالاترین حد دید نگه دارید.

به روز رسانی مطالب وب، به طور منظم
از این روش انگیزه ای در کاربر ایجاد می شود که برای خواندن مطالب جدید به وب شما بازگردند. بعلاوه موتورهای جستجو به مطالب جدید واکنش خاصی دارد. بنابراین از طریق به روز رسانی مطالب به صورت منظم به سئو (بهینه سازی) وب سایت خود کمک می کنید.

اشتراک:

2 دیدگاه

  1. رضا سهابی در

    برای این که وب سایتی پربازدید باشه باید محتوی قوی کار بشه.شعاری هست که الان می دن: the content is king