چطور چند اکانت تلگرام را همزمان اجرا کنیم؟

0

معمولا هر یک از کاربران گوشی های هوشمند یک اکانت تلگرام روی گوشی خود نصب داشته و به طور معمول از همان یک اکانت برای برقراری ارتباط روی خط این اپلیکیشن پیام رسان استفاده می کنند.

اما یک سوال پیش می آید که اگر مایل به استفاده از بیش از یک اکانت تلگرام باشید، چه می توان کرد؟

ایجاد همزمان چند اکانت تلگرام

ایجاد همزمان چند اکانت تلگرام

پاسخ به این سوال ساده است، اما روش پیشنهادی کاملا به این بستگی دارد که شما در حال استفاده از تلگرام از طریق تلفن همراه، دستگاه کامپیوتر خانگی و یا لپ تاپ باشید.

در این جا با csweb همراه باشید و به آموزش روش های استفاده از چند حساب کاربری تلگرام توجه نمایید:

روش استفاده همزمان از دو یا چند اکانت تلگرام در کامپیوتر و لپ‌تاپ (ویندوز)

اگر مایل به استفاده از دو یا چند حساب کاربری تلگرامی در محیط ویندوز هستید، روش کار بسیار ساده خواهد بود.

برای این منظور می باید به سایت رسمی تلگرام مراجعه کرده و علاوه بر نسخه ی رایج تلگرام ویندوز، نسخه ی پرتابل آن را نیز دانلود نمایید.

توجه داشته باشید که نسخه ی پرتابل تلگرام نیازی به نصب جداگانه نداشته و می توانید آن را روی حافظه ی جانبی خود حفظ کرده و هر جا که به محیط ویندوز دسترسی داشتید، از آن استفاده نمایید.

علاوه بر این با استفاده از نسخه ی پرتابل می توانید به هر تعداد که بخواهید اکانت تلگرام رو همزمان داشته باشید.

برای اجرای چند حساب کاربری تلگرام به صورت همزمان می باید پس از دانلود نسخه ی پرتابل آن را در چند پوشه ی جداگانه کپی کرده و با اجرای هر کدام از آن ها یک اپلیکیشن تلگرام جدا برایتان باز خواهد شد.

و اما روش استفاده از چند اکانت تلگرام به صورت همزمان در اندروید

وقتی در دستگاه های اندرویدی قصد استفاده از چند اکانت تلگرامی را دارید، می باید از یکی از اپلیکیشن های جایگزین مانند Telegram Plus، Callgram، Lagatram، Telegram Talk  و یا Telegram Farsi استفاده کنید.

البته  تمام این ها نسخه های غیر رسمی تلگرام می باشند که برای فعال کردن چندین حساب کاربری همزمان در محیط اندروید می باید اپلیکیشن های فوق را در کنار تلگرام فعال کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند