چطور با 3D Max پولدار شویم؟

1

اگر به دنبال یک کار پروژه ای هستید که بشود در هر شرایطی انجام داد و درآمد خوبی هم کسب کرد. سعی کنید کار با تری دی مکس «3D Max» را به صورت حرفه ای بیاموزید.

امروزه اکثر شرکت های ساخت و ساز و کسب و کارها نیازمند یک گرافیست ماهرند. تا طرح هایشان را قبل از انجام به صورت سه بعدی در رایانه مجازی سازی کنند. همانطور که میدانید 3D Max یکی از برترین نرم افزار های گرافیک سه بعدی است. پس کسانی که تخصص کار با چنین ابزار پر قدرتی را دارند. همواره مورد توجه قرار میگیرند.

طبق الزامات ساخت ساختمان و مقررات شهری هم اینک احداث یک پروژه ساختمانی در مراحل محتلف نیازمند پیاده سازی پروژه به صورت مجازی و سه بعدی است و این خود بازاری است برای گرفتن پروژه های سه بعدی سازی و تری دی که با گسترش ساخت و ساز رو به افزایش است.

این مقوله شامل نماهای بیرونی و داخلی می شود که لزوم ارائه یک نما در روز و یک نما در شب را به همراه دارد و از سویی برای فروش هر چه بهتر ساختمان ها و پیش فروش آنها یک پروژه تری دی مکس با کیفیت می تواند فروش را تسهیل بخشیده و سرعت دهد.

3D Max

3D Max

آموزش مرحله به مرحله تری دی مکس و سایر نرم افزارها در حال حاضر به عنوان واحدهای درسی و مجموعه های آموزشی به داوطلبان ارائه می شود و نکته مهم این است که با تمرین و کسب مهارت کافی و صرف وقت و حوصله بتوان به نتیجه مطلوب رسید همچنین با آموزش مجازی و تهیه نسخه فیلم های آموزشی که دسترسی به آنها و تهیه سهل تری دارد می توان مدت زمان آموزش را کوتاه کرد.
چطور وارد بازار کار شوم؟

طبق آمار که منحصرا به جستجوی تری دی و طراحی داخلی مربوط است صرفا در هر روز متوسط از 10 هزار بالغ بر 100 هزار نفر در جستجوی متخصصان پروژه های تری دی هستند تا طراحی های خود را به آنها بسپرند بر این اساس این میزان فرصت بازار کاری خوبی براین تری دی کاران است.

اشتراک:

۱ دیدگاه

  1. واقعا پولسازه. در کل طراحی در دنیا بسیار پرکاربرده از طراحی لباس گرفته تا طراحی طلا و جواهر و همگی بسیار پولساز هستند. مچکریم از مطلبتون