چطور از گوشی شما سو استفاده می شود!

0

تقریبا هر چه فناوری موبایل و کامپیوتر پیشرفت می کند هم زمان با آن ویروس ها و بدافزار ها نیز پیشرفت می کنند و روز به روز نسخه جدیدتری از بد افزار ها شناسایی می شود که یا در حال جاسوسی هستند و یا مشغول خرابکاری!

یکی از خطرناک ترین و پیشرفته ترین تهدات گوشی های اندرویدی “بدافزار loapi” است. این بد افزار به تنهایی قادر است بسیاری از کارهای جاسوسی و تخریب سیستم را انجام دهد و نکته جالب اینکه قادر به سازگار شدن با هر شرایطی است، درست مثل انکه یک ویروس بیگانه وارد بدن انسان شود!

loapi قادر به سازگار شدن و وفق دادن خود با چندین دستگاه و کاربر است. اما عملکرد اصلی آن استخراج نوع جدیدی از انتشار پول دیجیتال به نام monero است، که معنی کند و کاو حفاری و یا جستجو را می دهد.

برای ساخت سکه (بدست آوردن سکه) شما نیاز به مقدار زیادی قدرت محاسباتی دارید. اما بسیار گران است و در دسترس اکثر مردم نیست مگر اینکه در مقیاس بزرگ آن را انجام دهید. بنابراین آنها راهی برای استفاده از مجموعه ای از دستگاه های افراد را به صورت رایگان پیدا می کنند.

Loapi چگونه گوشی شما را نابود می کند؟

بدافزار گوشی

بدافزار گوشی

این ویروس بسیار خصومت آمیز است که اساسا موجب تخریب تلفن شما از طریق استفاده از آن می شود. (در واقع باعث خود تخریبی گوشی می شود)؛ پردازنده cpu قدرت بسیار زیادی را نشان می دهد، باتری بیش از حد گرم می شود و شروع به منسبط شدن (پهن شدن) می کند.

باتری ها جای زیادی را در تلفن ها اشغال نمی کند اما انسباط باتری باعث می شود که دیگر در قاب گوشی جا نشود، بنابراین تلفن شما شروع به متورم شدن می کند، صفحه نمایش شما شروع به بیرون زدن و انفجار می کند و اجزای داخلی تلفن منفجر می شود.

loapi با دانلود برنامه های شخصی ثالث به تلفن شما می رسد! فقط نرم افزارها و برنامه های مورد نیاز خود را از فروشگاه های رسمی مثل google play و itunes تهیه و دانلود کنید.

اشتراک:

نظرات بسته اند