چرا فرانسه جذاب است؟

1

فرانسه در میان تورهای اروپایی یکی از بهترین مقاصد گردشگری محسوب می شود. این کشور علاوه بر جاذبه های گردشگری که دارد به دلایل مختلفی یکی از بهترین مقاصد گردشگری است.

بنا بر گفته ی پژوهشگران، هشت درصد از کل گردشگرانی که به نقاط مختلف سفر می کنند، فرانسه را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری خود در نظر می گیرند.
فرانسه مملو است از میراث فرهنگی بسیار غنی که هنر با آن در آمیخته و معماری با شکوه و بسیار زیبایی دارد و غذاهای خوشمزه مهر تائیدی بر جذابیت فرانسه می زند.

چرا فرانسه جذاب است؟

چرا فرانسه جذاب است؟

اما چرا فرانسه در کنار سایر کشورها تا این حد جذاب است؟

پاریس، پایتختی فوق العاده

اگر بخواهیم حق مطلب را ادا کنیم باید بگوییم که در فرانسه شهری وجود دارد که این شهر به تنهایی می تواند بار سنگین مسئولیت زیبایی را به دوش بکشد. پاریس مهد اقتصاد، فرهنگ، هنر، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است.

دسترسی راحت به سایر کشورها

از سویی با سفر به فرانسه دسترسی یه هشت کشور دیگر به راحتی میسر می شود و این یکی از دلایل مهم برای جذاب بودن فرانسه است. ضمن آن که پروازهای فرانسه نسبتا ارزان هستند.

گردشگری غذا

فرانسه است و رستوران های بسیار مشهورش که در آن ها غذاها به شیوه های بسیار منحصر به فردی تهیه می شوند. به گونه ای که برخی از غذاهای فرانسوی در فهرست یونسکو نیز به ثبت رسیده اند.

حمل‌ونقل عمومی

مسافرانی که به فرانسه سفر می کنند حمل و نقل عمومی را بسیار پر رونق می بینند. در این کشور قطارها با سرعت بالایی حرکت می کنند و مسافران می توانند در مدت زمان کوتاهی به مکان های مختلف برسند.

مکان‌های تاریخی

فرانسه با بیش از ۴۰ سایت شگفت‌انگیز که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است، بهترین مقصد گردشگری را برای توریسم فراهم کرده است.

ویزای آسان

حقیقت این است که کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که افراد می توانند به راحتی از آن ویزا دریافت کنند.

اشتراک:

۱ دیدگاه