چرا در سفر به بیمه نیاز داریم؟

0

سفر کردن همیشه شور و هیجاناتی را در پی دارد ،اما بعضا خاطراتی برای ما رقم می خورد که چندان دلچسب نیست. همه ی اینها به تجربه ی سفر های ما بر میگردد، اینکه کدام مقصد را برای سفر انتخاب می کنیم، محل اقامت ما کدام هتل و سوئیت خواهد بود، کیفیت و تنوع غذاهایی که در سفر می خوریم چگونه است، آیا وسایل آسایش ما فراهم است، همسفر ما خوب است یا بد و اما مسئله ی مهم تر از همه اینکه آیا در سفر ایمنی و امنیت ما تضمین میشود؟

اینکه از نقطه ی مبدا خود سفری را آغاز کرده باشیم و تا اینکه به خانه برگردیم، سلامت برسیم، یک موضوع بسیار مهم است. مسلما راه پر است از خطر های گوناگون اما این به آن معنا نیست که از محیط خانه بیرون نیاییم.

در سال های اخیر، سفر به مقاصد مختلف داخلی و خارجی و به ویژه سفر با خودروی شخصی در بین هموطنان رواج یافته است. فصل آخر سال و تب و تاب خرید ماشین و برنامه ریزی برای سفرهای نوروزی در پیش است. خبرنگار دنیای سفر، در گفتگو با سجاد آشوری، از اعضای استارت آپ بیمه بازار (bimebazar.ir)، ارایه دهنده خدمات بیمه خودرو، انواع و شرایط بیمه مسافرتی و بیمه خودرو در سفرهای داخلی و خارجی را بررسی کرده است.

در ادامه ی مطلب به بررسی گفت و گویی با بیمه بازار خواهیم پرداخت:

اصولا چرا باید بیمه مسافرتی بخرم؟

این شرایط را در نظر بگیرید که به دلیل شرایط آب و هوایی و غذاهای نامناسب دچار گرمازدگی، مسمومیت و بیماری شده و نیاز به مراقبت های پزشکی دارید؛ و یا این که، چمدان خود را در فرودگاه گم کرده اید و نیاز به وسایل ضروری دارید؛ کیف پول و مدارک شما به سرقت رفته است و شما به پول و مدارک جدید نیاز دارید؛ و یا این که به دلیل بیماری یا فوت نزدیکان مجبور به بازگشت از سفر خود هستید. این مسائل بخودی خود شما را به این فکر می اندازد که به فکر راه حلی برای آن بیفتید. استفاده از بیمه مسافرتی مزایایی دارد که برطرف کننده این نگرانی هاست.

پذیرش برخی از مثال هایی که آوردید برای من سنگین است! این مزایایی که می فرمایید چیست؟

 ادامه را در لینک زیر بخوانید:

 تو برو سفر سلامت

اشتراک:

نظرات بسته اند