چاق کردن سریع صورت با شیر خشک!

0

معمولا افرادی که صورتی لاغر و استخوانی دارند از چنین وضعیتی راضی نیستند و به دنبال راهی برای چاق شدن صورتشان می باشند. در اینجاست که پای داروهای شیمیایی به میان می آید.

در تبلیغات دیده می شود که انواع داروها برای چاق شدن صورت و بدن توصیه می شوند که البته هیچ کدام خالی از عوارض نیستند و البته کسی هم کارکرد صحیح چنین دارویی را تضمین نمی کند.

اگر همه راهی را برای چاق شدن صورت استفاده کردید و نتیجه نگرفتید بهتر است شیر خشک بخورید!
مصرف شیر خشک راهی برای به سرعت چاق شدن صورت است و این کار هیچ عارضه ای ندارد. پودر شیر حاوی غلظت بالایی از ویتامین ها و مواد معدنی بوده و نسبت به شیر مایع در فرم جامد، خواص بیشتری دارد. بنابراین وجود مواد مغذی در پودر شیر است که آن را به یک درمان خانگی تبدیل کرده است.

شیر خشک یک ماده غذایی است که تحت نظارت بهداشت و درمان تهیه و هیچگونه عارضه ای ندارد. شیر خشک علاوه بر خواص سلامتی که دارد میتواند برای پوست هم بسیار مفید باشد.

از آنجایی که شیر خشک می تواند میزان رطوبت بیشتری به پوست برساند برای چاق شدن صورت مفید است.

شیر خشک

شیر خشک

علاوه بر مصرف روزانه آن، شما می توانید با پودرشیر، ماسک تهیه کرده و به پوست صورت خود بزنید تا شاهد نتایج قابل توجه آن باشید. روش های چاق شدن صورت با شیر خشک مختلف است.

شما می توانید روغن زیتون، شکر و پودر شیر را مخلوط کنید و این مخلوط را روی صورت خود بگذارید. پس از نیم ساعت صورت خود را به آرامی شستشو دهید تا کاملا شسته و تمیز شود.

از دیگر توصیه هایی که برای چاق شدن صورت توسط پزشکان تایید می شود مصرف غذاهای پر کالری، نشاسته ای و روغن زیتون است.

مصرف روزانه 8 لیوان آب به افراد بالغ توصیه می شود. این مقدار آب نه تنها نیاز بدن به آب را تامین می کند بلکه افراد لاغر را نیز در چاق شدن کمک می کند.

اشتراک:

نظرات بسته اند