پیش فروش پژو 2008 از اول تیر ماه

0

مدیر عامل شرکت ایران خودرو «هاشم یکه زارع» زمان پیش فروش پژو 2008 و شرایط ثبت نام را برای متقاضیان اعلام کرد. به گفته یکه زارع ثبت نام از اول تیر ماه آغاز میشود!

پژو 2008 محصول شرکت ایکاپ است که به تازگی چند نمونه از آن برای تست راهی جاده های کشور شده اند. این خودرو که لقب اولین خودروی پسابرجامی را یدک میکشد. محصول مشترک ایران خودرو و پژوی فرانسه است.

در حالی که زمان و شرایط پیش فروش این خودرو اعلام شده اما هنوز خبری از زمان عرضه پژو 2008 در دست نیست.

یکه زارع مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو درباره شرایط پیش فروش پژو 2008 گفت:

در کنار خودروی پژو 2008، دو خودروی جدید تندرپلاس و دناپلاس نیز از طرف گروه ایران خودرو پیش فروش خواهند شد. در این دور، روند متفاوتی جهت پیش فروش توسط گروه ایران خودرو در نظر گرفته شده است. بدین صورت که دارندگان کد ملی زوج روز پنج شنبه اول تیر ماه و دارندگان کد ملی فرد روز شنبه سوم تیر ماه قادر خواهند بود خودروی مد نظر خود را ثبت نام کنند.

به گفته هاشم یکه زارع: هر کد ملی مجاز به پیش خرد یک خودرو است.

کسانی که قصد پیش خرید پژو 2008 را دارند. مبلغ 60 میلیون تومان را برای پیش پرداخت باید بپردازند. و سود مشارکت 15 درصد و نرخ انصراف 12 درصد برای آنها در نظر گرفته شده است.

یکه زارع میگوید: این ثبت نام فاقد امکان صلح بوده و تمام تلاش خود را به کار برده ایم تا تمام مشتریان از فرصتی برابر جهت خرید خودروی مدنظر خود برخوردار باشند.

اشتراک:

نظرات بسته اند