شرط شرکت در پیش فروش محصولات ایران خودرو

0

پس از این که پیش فروش شرکت سایپا ظرف چند ثانیه اتفاق افتاده و در آخر هم متوجه نشدیم چه کسانی موفق شدند در این زمان کوتاه اطلاعات خود را در سایت وارد کرده و ثبت نام کنند، اکنون نوبت به ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو رسیده است.

اما شرط ثبت نام در پیش فروش محصولات ایران خودرو چیست؟

برای این که افراد متقاضی خرید محصولات ایران خودرو قادر به ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ارائه شده ی کارخانه خودروسازی ایران خودرو شوند، می باید این افراد در پیش فروش سایپا ثبت نام نکرده باشند.

این شرط برای جلوگیری از ایجاد بازار سیاه و به زبان عامیانه تر دلالی قرار داده شده است.

این طور که گفته می شود و در گزارش دیجیاتو آمده است، با هماهنگی انجام شده میان دو کارخانه ی خودروسازی سایپا و ایران خودرو، افرادی که با کد ملی خود در طرح پیش فروش سایپا شرکت کرده اند، قادر به ثبت نام در پیش فروش ایران خودرو نخواهند بود.

در واقع کارخانه های خودروسازی قصد دارند که این حجم از محصولاتی را که طی این دو پیش فروش به بازار تزریق می کنند، به دست مصرف کننده ی واقعی و مصرف کننده ی نهایی رسانده و از ایجاد بازار سیاه و دلالی جلوگیری به عمل بیاورند.

شرط ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو

شرط ثبت نام در طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو

پیش فروش محصولات ایران خودرو

طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو به زودی با ارائه ی 40 هزار دستگاه خودرو از مدل های مختلف آغاز خواهد شد و احتمال مثل ثبت نام محصولات سایپا، متقاضیان باید با سرعت عمل بالا نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و مشخص نیست که کدام افراد با چه سرعت عملی قادر به ثبت نام خواهند بود!!!

دیجیاتو به نقل از رئیس شورای رقابت آورده است؛ این شورا شروط جدیدی برای پیش فروش خودروها در مراحل جدید دارد که بر اساس آن به هرکس فقط یک خودرو و بر اساس شماره ملی فروخته خواهد شد، سن خریدار باید بالای 18 سال باشد و خریدار خودرو تا یکسال حق فروش خودرو را نداشته باشد و اینکه خودروها فقط از طریق قرعه کشی خودروها به مردم فروخته شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند