پیش بینی اتفاقاتی که تا سال 2050 در کره زمین می افتد!

0

اخیرا ویدیویی به زبان فارسی در یوتیوب منتشر شده که به 10 مورد از پیش بینی های سال 2050 اشاره میکند. در این کلپ سعی شده تا از داده های علمی موجود استفاده شود. تا به پیش بینی جامعی نسبت به آینده بشر و زمین دست یابند.

با سرعتی که انسان در تولید علم در پیش گرفته احتمالا تا سال 2050 اتفاقات زیادی می افتد که به طور اختصار به انها اشاره هایی خواهیم داشت. اما برای درک بهتر شاید لازم باشد ویدئوی مورد بحث را تماشا کنید برای دانلود از یوتیوب به این آدرس http://yon.ir/Ac3hu مراجعه کنید.

در این ویدئو پیش بینی شده است، در سال 2050 جمعیت کره زمین به حدود 9 میلیارد و 700 میلیون نفر برسد. و دلیل اصلی این امر هم پیشرفت های علم پزشکی است که جلوی مرگ و میر افراد را تا حد زیادی میگیرد. اما این رشد جمعیت به خودی خود یک تهدید محسوب میشود. چرا که غذا و آب لازم برای این میزان جمعیت به دشواری فراهم میگردد.

همچنین گفته میشود جنگهای دینی و مذهبی در سال های اینده به حدود نصف میزان کنونی کاهش میابد. و دلیلی که برای آن آورده شده نیز افزایش سطح فرهنگی مردم تلقی میشود. اما در کشورهای پرجمعیت جنگهای دیگری صورت میگیرد که بیشتر بر سر غذا و آب است!

یکی دیگر از مواردی که پیش بینی شده تا سال 2050 اتفاق بیوفتد، نفوذ سواد بین مردم تا میزان 99 درصد است. این میزان اکنون 24 درصد است. که این امر بسیار خوب خواهد بود.

همینطور در مورد دسترسی مردم به اینترنت تا سال 2050 هم گفته شده است تا آن زمان بیش از 98 درصد از مردم جهان به اینترنت دسترسی خواهند داشت که در حال حاظر این میزان 40 درصد است.

اما خبر بدی هم که باید داد میزان آلوده شدن اقیانوس ها تا سال 2050 خواهد بود. گفته شده در سالهای اینده اقیانوس ها پر از زباله های پلاستیکی خواهند شد که این امر اصلا جالب نیست!

بیماری هایی مانند ایدز و سرطان نیز تا سال 2050 دارو های خودشان را پیدا میکنند. اما اینکه چه بیماریهای جدیدی گریبان گیر بشریت شوند. را کسی نمیداند.

اشتراک:

نظرات بسته اند