پرچمدار شیائومی در راه است

0

کمپانی های مختلف برای عرضه ی پرچمداران خود با یکدیگر به رقابت می پردازند. زمان که می گذرد بیشتر به عرضه ی پرچمدار جدید شیائومی نزدیک می شویم. تا کنون اخبار گوناگون و زیادی از این محصول منتشر شده است که در تازه ترین آن تصویری منتشر شده است که منتسب به پنل جلویی شیائومی می 6 است.

 

شیائومی می 6

شیائومی می 6

آنچه که در وهله ی اول با دیدن این تصویر از پنل جلویی تلفن به چشم می رسد این است که شیائومی بر خلاف موج کاهش حاشیه های بالا و پایین در پرچمداران سایر کمپانی های عمل کرده است. البته این نکته نیز گفتنیست که لبه های نمایشگر دارای ضخامت بسیار کمی است.
نکته ی بعدی که به چشم می خورد، ابعاد نسبتا بزرگ دکمه ی فیزیکی هوم است که با شایعات قبلی مبنی بر قرار گرفتن سنسور اثر انگشت فراصوت جدید شیائومی در زیر آن را به نحوی تایید می کند. ضمنا آنچه که از این گوشی بر می آید قرار گیری حسگر تشخیص عنبیه چشم است که در بخش بالایی این گوشی در نظر گرفته شده است.

شیائومی می 6

شیائومی می 6

 

مطابقت بالای تصویر منتشر شده با اخبار و شنیده های قبلی باعث می شود تا حدود زیادی انتساب آن به شیائومی می 6 را باور کنیم. با این فرض باید گفت که ظاهر پرچمدار جدید شیائومی ترکیبی از گلکسی اس 7 سامسونگ و آیفون 7 اپل است که به احتمال فراوان پنل شیشه جلوی آن با قاب و بدنه ای از جنس فلز در بر گرفته خواهد شد.
اگر بخواهیم از سایر مشخصات این گوشی بگوییم، میبایست به تجهیز آن به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵، ۴ یا ۶ گیگابایت رم و ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، قرار گیری دوربین پشتی دوگانه در این تلفن اشاره کرد. همچنین قرار است این تلفن همراه با صفحه نمایش 5.15 اینچی و با کیفیت فول اچ دی وارد بازار شود.

اشتراک:

نظرات بسته اند