پروازهای همدان – کیش عملیاتی میشود

0

به گفته ی محمودرضا عراقی قرار است پروازهای همدان – کیش از روز 22 تیر ماه امسال با همکاری شرکت سیاحتی علیصدر و حمایت های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع کار خود را آغاز کند.
از آنجایی که شهر همدان و همچنین جزیره ی زیبای کیش، هر دو از سایت های بزرگ برای گردشگری در ایران محسوب میشوند و عده ی زیادی برای اقامت و رزرو هتل و دیدن از زیبایی های این دو منطقه، به آنها سفر میکنند، لازم شد تا خطوط هواپیمایی مستقیمی ببین این دو منطقه فعال شود.
محمودرضا عراقی همچنین اعلام کرد ه میبایست ایجاد زیر ساخت های مسافرت های هوایی در این استان از سر گرفته شود تا فرودگاه این استان را از مسافران بیشتری ببینیم.
وی با اشاره به اینکه مدیران باید به کارها به منظور آماده‌سازی شهر برای ایام تعطیلات عیدفطر و تابستان رسیدگی کنند، تصریح کرد: ورودی شهر همدان یکی از موضوعات مهمی است که باید مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد.
او همچنین به موارد دیگری نظیر پارک‌ها، سرویس‌های بهداشتی عمومی، مسائل امنیتی اشاره کردکه از نظر مسافران بسیار حائز اهمیت است، به گفته ی وی، این موارد میبایست تحت نظارت بیشتری در جهت افزایش رضایت مسافران قرار گیرد.
وی همچنین به موضوع افزایش جایگاه های سوخت در این استان اشاره کرد و از فعال بودن ATM ها در این ایام تعطیل عید فطر خبر داد.

اشتراک:

نظرات بسته اند