پرداخت جرایم رانندگی

0

بهتر است هر چند وقت یک بار یادی از میزان جرایم رانندگی خود بکنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.استعلام خلافی خودرو با روشهای غیر حضوری مانند پیامک و مراجعه به سامانه راهنمایی رانندگی و دریافت شناسه قبض و شناسه پرداخت جرایم کار را برای رانندگان راحت کرده است.برای کسب اطلاعات دقیق تر در این مورد کلیک کنید.

حال که با مراجعه به سامانه ی راهنمایی رانندگی یا ارسال پیامک یادی از میزان جرایم رانندگی خود کرده اید چگونه باید مبلغ جریمه را پرداخت کنید؟

پرداخت جرایم رانندگی

پرداخت جرایم رانندگی

پس از استعلام خلافی خودرو از طریق پیامک یا همان سامانه ی اینترنتی به شما شناسه ی قبض و شناسه ی پرداخت ارسال می شود.تنها از طریق بانک ملی قادر خواهید بود جریمه ی خود را پرداخت کنید.برای این منظور می توانید به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک ملی مراجعه کرده و به راحتی با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت جرایم خود را پرداخت کنید.

راه دیگر پرداخت خلافی خودرو با تلفنانک ملی است.  برای این منظور باید با شماره ی 09622 تماس بگیرید و با وارد کردن شناسه پرداخت و شناسه قبض، آنرا پرداخت کنید.

آخرین راه  که پیش روی شما است ، پرداخت اینترنتی خلافی خودرو است. برای پرداخت آنلاین و اینترنتی خلافی خودرو، باید ابتدا وارد سایت بانک ملی به آدرس bmi.ir شوید. سپس از منوی پایین سایت بانک ملی، از قسمت خدمات الکترونیکی،گزینه ی پرداخت اینترنتی دسته ای قبوض را انتخاب کرده و وارد صفحه ی پرداخت قبوض شوید.با هر کارت بانکی قادر هستید قبض خود را پرداخت کنید.برای این منظور با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود و شناسه ی قبض و شناسه ی پرداخت، قبض خلافی خود را به راحتی پرداخت کنید.

 پرداخت جرایم رانندگی

پرداخت جرایم رانندگی

اشتراک:

نظرات بسته اند