پارک های جنگلی در کشور کانادا

0

در ایام تعطیل و تعطیلات نوروز قیمت تور کانادا نوروز ۹۸ افزایش می یابد و ممکن است برخی از گردشگران توان مالی سفر را نداشته باشند و یا نتوانند به جاذبه های گردشگری معروف و گران قیمت بروند، بنا بر این پارک های ملی با قیمت تور کانادا نوروز ۹۸ بهترین گزینه است. کشور کانادا به پارک های ملی فوق العاد اش شهرت یافته است ولی بسیاری از این پارک های زیبا توسط گردشگران نادیده گرفته می شود. حال در ادامه ی این مطلب قصد داریم چند مورد از پارک های جنگلی معروف و دیدنی کانادا را به شما عزیزان معرفی نماییم تا در سفر به این کشور پهناور بتوانید از جاذبه های طبیعی نیز لذت ببرید.

پارک راک وود در شهر برونزویک

در پارک راک وود می توانید طبیعت بکر و دست نخورده و دارای جغرافیای شگفت انگیز و زمین عجیب را مشاهده نمایید. این پارک ۴ فصل تاریخ میلیون ها سالی سنگ هاؤ صخره هاؤ غار ها و آبشار های این پارک را به شما نشان می دهد. اگر به فعالیت هایی نظیر پیاده روی، ماهی گیری، قایق رانی، صخره نوردی، طبیعت گردی، گلف و دوچرخه سواری علاقه مند هستید می توانید به این پارک مراجعه نمایید. حتی می توانید به باغ وحش بروک در منطقه ی شمالی پارک رجوع کنید. از دیگر تفریحاتی که در این پارک در دسترس است می توان سواحل، باغ ها، اصطبل ها، مکان های پیک نیک و ۸۹۰ هکتار جنگل و دریاچه زیبای لیلی را نام برد.

پارک راک وود

پارک راک وود

پارک ام تی رویال در مونترال

یکی از بهترین و معروف ترین پارک ها در کل کانادا، پارک ام تی رویال است. پارک ام تی در وسط جزیره مونترال قرار دارد و ۲۰۰ هکتار طبیعت دارد. در این پارک ۲۰۰ گونه پرنده و ۲۰ گونه پستاندار زندگی می کند و در آن مسیر های پیاده روی و دوچرخه سواری برای بازدید کنندگان معین شده است. حدود ۲۰ کیلومتر مسافت برای روز های زمستانی و ورزش های اسکی، سورتمه سواری، تیوپ سواری وجود دارد که می توانید ساعاتی را به این فعالیت ها سپری نمایید. در همه ی فصل های سال نیز می توانید از دریاچه سمور ها، باغ مجسمه، خانه های آهنگری و … دیدن نمایید. لازم به ذکر است که جاذبه های دیدنی به وسیله ی معمار معروف به اسم فردریک لاو طراحی شده است.

پارک های در تورنتو

پارک های، پارکی بسیار بزرگ در تورنتو است که در سال های اخیر کشور کانادا هزینه های زیادی را برای بهتر شدن آن متقبل شده است. پارک های مرکز خانه ها، باغ وحش ها، رستوران ها و سگ های آزاد می باشد. اگر در ماه های آوریل و مه به این پارک بروید می توانید از شکوفه های گیلاس ساکورا و باغ های هیل ساید دیدن کنید. به باغ برکه بروید و اقدام به ماهیگیری نمایید. اگر به شنا و اسکیت علاقه داشته باشید می توانید خود را به استخر ها و مکان های معین در این پارک برسانید.

پارک های

پارک های

پارک استنلی در ونکوور

اگر به ونکوور می روید، حتما از این پارک دیدن نمایید چراکه اخیرا لقت بهترین پارک جنگلی جهان را از آن خود کرده است. این پارک شامل ۴۰۰ هکتار از مناظر طبیعی زیبا از جمله جنگل ساحل غربی است. از جمله جذابیت ‌های آن، می ‌توان به آکواریوم‌ های داخلی و خارجی، ۸٫۸ کیلومتر مسیر کنار دریا و نماد ملی بروکتون (Brockton) اشاره کرد.

پارک استنلی

پارک استنلی

اشتراک:

نظرات بسته اند