سفر به ونیزیا اوت لت در استانبول

0

به طور معمول افرادی که با تور استانبول به این شهر سفر می کنند پس از گشت و گذار و تفریح ترجیح می دهند به فروشگاه های بروند و زمان خود را با خرید کردن سپری نمایند. تور استانبول پاییز ۹۷ شما را به بازار های ارزان قیمت می برد و می توانید بهترین اجناس را با بهترین قیمت ها خرید کنید. در این بازار ها می توانید سوغاتی های بسیار زیبا برای دوستان و آشنایان خود خریداری نمایید. با تور استانبول می توانید به یکی از مراکز خرید ارزان قیمت به اسم ونیزیا اوت لت بروید. این مرکز خرید به گونه ای است که احساس می کنید برای خرید به ونیز رفته اید و جدایی از خرید کردن می توانید از محیط زیبای این مرکز خرید لذت ببرید. در این مرکز خرید خدماتی ارائه داده می شود که قصد داریم در این مطلب شما را با آن آشنا سازیم. با ما همراه باشید.

ونیزیا اوت لت

بهتر است بدانید که جنس های به روز برند های خوب را می توانید با قیمت بسیار مناسب از استانبول خریداری نمایید. افرادی که با تور استانبول به این شهر سفر می کنند، اغلب قصد دارند از مراکز خرید ارزان قیمت لباس ها و سوغاتی ها را تهیه نمایند. به همین منظور دولت ترکیه با توجه به نیاز های مساران فضاییی برای این منظور مهیا کرده است که یکی از این مراکز خرید، ونیزیا اوت لت است که علاوه بر خرید می توانید از محیط دلچسب آن بهره مند شوید. با رفتن به این منطقه می توانید گندولا سواری کنید و در همین حین از دیدن مغازه ها نیز لذت ببرید. اکثر برند هادر این مرکز خرید بسیار بزرگ که معماری آن به سبک ایتالیایی است، در کنار هم جمع شده اند.
این مرکز خرید در بخش اروپای استانبول قرار گرفته است و یکی از بهترین هولدینگ های تجاری این شهر به اسم گورسوی مسئول ساخت آن بوده است. مرکز خرید ونیزیا اوت لت به دلیل سبک معماری ایتالیایی که دارد، لذت خرید را دو چندان کرده است و موجب شده این بازدید میدان مشهور سن ‌مارکوی ایتالیا هم در این مرکز طراحی و ساخته شده است.

ونیزیا اوت لت

ونیزیا اوت لت

گندولا سواری در ونیزیا اوت لت

زمانی که وارد این مرکز خرید می شوید احساس می کنید پای بر دنیایی جدید گذاشته اید، چراکه سبک معماری آن با مراکز خرید دیگر کاملا متفاوت است و گندولاهایی که در این مرکز خرید وجود دارند می تواند برای شما نظیر یک تفریح باشد. گندولا در اصطلاح قایق‌ های مسافری کشیده و باریکی هستند که در ونیز ایتالیا معمولا برای جابه‌جایی مسافر از آنها استفاده می‌شود. حالا در مرکز ونیزیا اوت‌ لت در استانبول می ‌توانید یکی از این گندولاها را کرایه کنید و سوار بر آنها از تماشای مغازه‌ها لذت ببرید. در حین گندولا سواری اگر از مغازه ای خوشتان آمد می توانید پیاده شوید و خرید کنید.

همچنین بخوانیدجزایر نه گانه استانبول با خرید تور ترکیه استانبول پاییز

ونیزیا اوت لت

ونیزیا اوت لت

چه چیز هایی در ونیزیا اوت لت به فروش می رسد؟

در این مرکز خرید می توانید از بهترین و معروف ترین برند های اروپایی، ترکیه ای و آمریکایی را با بهترین قیمت خریداری نمایید. جالب است بدانید که هیچوقت بدون خرید کردن از این مرکز خارج نمی شوید. برند هایی نظیر کوتو، ال سی واکی کی، بامبی، لوفت، سارار در این مرکز شعبه دارند. لازم به ذکر است که بهترین فست فود ها و کافه هایی که در دنیا فعالیت دارند نیز در مرکز خرید ونیزیا اوت لت شعبه دارند و شما می توانید با خوردن غذای خوشمزه انرژی از دست رفته خود را بازیابید.
جالب است بدانید که علاوه بر رستوران های خوب و لباس فروشی می توانید در حوزه ی تکنولوژی و علی الخصوص موبایل هم خرید کنید. برند سامسونگ مغازه‌ای برای عرضه محصولاتش دارد. تُرک تله‌کوم و تِکنوسا همگی در ونیزیا اوت‌لت شعبه دارند. تکنوسا مرکزی است که لوازم خانگی الکتریکی هم در کنار کامپیوتر و موبایل عرضه می‌کند.

شکم گردی در ونیزیا اوت لت

پس از این که از خرید کردن در فروشگاه ها خسته شدید و خرید هایتان تمام شد می توانید به مغازه ی کاساپ دونر بروید و یکی از بهترین دونر ها را میل کنید. مغازه ی بای دونر نیز رقیب کاساپ دونر است و شما می توانید طعم دو نوع دونر بسیار خوشمزه را در این منطقه امتحان کنید.

دسترسی به ونیزیا اوت لت

در صورتی که با تور استانبول به این شهر سفر کرده باشید ولی نخواهید همراه با تور به گردش بروید و می خواهید از این مرکز خرید بازدید کنید بهتر است به میدان تکسیم بروید و سوار بر مترو شوید و در ایستگاه مجیدیه کوی ـ شیشلی پیاده شوید. پس از خارج شدن از ایستگاه مترو به سمت متروبوس بروید (متروبوس استانبول به خطوط BRT شباهت دارند که از بزرگترین بزرگراه استانبول (E5 YOL) میگذرند.) و در ایستگاه ادیرنه پیاده شید. این مرکز خرید از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب فعالیت می کند.
آدرس: Karadeniz Mahallesi, Eski Edirne Asf. No:408, 34250 Gaziosmanpaşa/İstanbul, Turkey

ونیزیا اوت لت

ونیزیا اوت لت

اشتراک:

نظرات بسته اند