وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هر کسی حواله پژو 2008 خریده سرش کلاه رفته است!

0

وزیر صنعت، معدن و تجارت محمد رضا نعمت زاده گفت: هر کسی حواله پژو 2008 خریده سرش کلاه رفته است. و خودرو فقط به کسی که نام نویسی کرده تحویل داده خواهد شد.

نعمت زاده در خصوص قیمت نهایی پژو ٢٠٠٨ گفت:مبلغی به صورت رسمی اعلام نشده و تنها پیش پرداخت آن که ۶٠ میلیون است قطعی شده و این به معنی قیمت ١٢٠ میلیونی نیست، با توجه به اینکه خط تولید آن ٢ ماه پیش افتتاح شد و با افزایش تولید این خودرو شاهد کاهش قیمت خواهیم بود و به دنبال قیمت های کاذب و مصنوعی نیستیم.

نعمت زاده وزیر صنعت و معدن

نعمت زاده وزیر صنعت و معدن

وزیر صنعت درباره ی توقف تولید خودروی پراید محصول کارخانه ی خودروسازی سایپا توضیح داد: در شروع دولت یازدهم تولید پراید بیش از ٧٠ درصد تولیدات شرکت سایپا بود و در سال گذشته ٣۴ درصد و در سال جاری ٢٨ درصد کاهش پیدا کرده اما توقف یکباره یک محصول بازار را به هم می ریزد و با توجه به الزامات سازمان ملی استانداردبرای رعایت استانداردهای جدید پراید نمی تواند خود را با این استانداردها تطبیق دهد.

وی تاکید کرد: آخر سال ٩٧ پایان عمر تولید پراید خواهد بود اما با نوع های دیگر مثل تیبا در بازار به فروش خواهد رسید.

نعمت زاده در خصوص خرید و فروش حواله پژو 2008 و تبعات آن برای خریدار و فروشنده گفت: هر کسی خریده سرش کلاه رفته و خودرو فقط به کسی که نام نویسی کرده تحویل داده خواهد شد چرا که شرکت سازنده اعلام کرده بود که خرید و فروش حواله ها غیر قانونی است.

اشتراک:

نظرات بسته اند