واتساپ فارسی برای iOS

0

واتس اپ یکی از رقبای سرسخت نرم افزار تلگرام و تمام نرم افزارهای پیام رسان است. اکنون این نرم افزار با انتشار نسخه ی 2.17.20 پیام رسان خود در اپ استور، پشتیبانی از نسخه ی فارسی واتساپ را اعلام کرده است. یعنی هم اکنون با دانلود این نسخه، شما می توانید منوی واتس اپ را به طور کامل به فارسی برگردانید. به این منظور باید برخی از تنظیمات سیستم عامل را تغییر دهید.

پس از این که آخرین نسخه اپلیکیشن را از اپ استور دریافت کردید، حالا جهت فارسی شدن آن باید به تنظیمات سیستم عامل مراجعه کنید. با ورود به Settings، وارد بخش General شده و در نهایت روی گزینه Language & Region اشاره نمایید.

زبان پیش فرض در سیستم عامل iOS انگیلیسی است اما اگر می خواهید واتس اپ فارسی را در اختیار داشته باشید باید در سیستم عامل iOS کمی تغییر ایجاد کنید. در صفحه Language & Region و زیر گزینه iPhone Language، بخشی به نام Preferred Language Order را مشاهده می کنید که بیانگر اولویت زبان هایی است که موبایل شما از آن ها پشتیبانی به عمل می آورد.

 

واتس اپ ios با زبان فارسی

واتس اپ ios با زبان فارسی

چنانچه گزینه ی فارسی را در این قسمت مشاهده کردید، دکمه ی Edit را از قسمت گوشه بالا و سمت راست در صفحه، لمس کرده و با سوایت به بالاتر از تمام زبان ها منتقل کنید اگر هم زبان فارسی در فهرست زبان های این قسمت نیست باید با فشردن گزینه Add Language، فارسی را به زبان های دیوایس تان اضافه نمایید.

واتس اپ ios با زبان فارسی

واتس اپ ios با زبان فارسی

بعد از این مراجل که اولویت زبان فارسی را تغییر دادید، می توانید وارد نرم افزار واتس اپ شوید و از منوی فارسی این نرم افزار استفاده کنید. البته باید بگوییم که این نرم افزار پیش تر در دستگاه های با نسخه ی اندروید از این زبان پشتیبانی می کرد که امروز نوبت به کاربران iOS می رسد که از واتس اپ فارسی استفاده کنند.

همان طور که گفتیم این نرم افزار رقیب قدرتمندی برای تلگرام است و سعی دارد با در اختیار قرار دادن امکانت مختلف، جایگاه بهتری را نزد کاربران کسب کند.
نظر شما چیست؟ آیا شما به تلگرام وفادار هستید یا کار با واتس اپ را بیشتر می پسندید؟

اشتراک:

نظرات بسته اند