هلال احمر بسیاری را در همدان اسکان اضطراری داد

0

بهروز کارخانه ای روز دوشنبه اینگونه اعلام کرد: از 25 اسفندماه سال گذشته تاکنون چهار هزار و 819 مسافر در چادرهای هلال احمر و بیش از 180 مسافر در پایگاه های امداد جاده ای این استان اسکان داده شده اند.
وی در ادامه ی سخنان خود اینگونه اضافه کرد: پایگاه های امداد جاده ای این استان به امکانات و تجهیزات مورد نیاز از جمله سیستم گرمایشی مجهز هستند و پتو و جیره خشک در اختیار مسافران قرار می گیرد.
وی همچنین  بیان کرد: تیم های هلال احمر همدان از آغاز طرح نوروزی امسال تاکنون در 33 صحنه تصادف حضور یافته و به 39 مصدوم امدادرسانی کردند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان اظهارکرد: 30 تن از مجروحان با توجه به شدت جراحات وارده به مراکز درمانی منتقل شده و 9 تن دیگر به صورت سرپایی مداوا شدند.
کارخانه ای گفت: 70 درصد از سوانح رانندگی واژگونی بوده و 29 مسافر نوروزی و شهروند در جریان این سوانح مجروح شدند که از این تعداد 26 مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.
او گفت: از زمان آغاز طرح نوروزی تا ششم فروردین ماه خودروهای آمبولانس 50 نوبت و خودروهای امداد و نجات پنج نوبت به عملیات اعزام شدند که متوسط زمان حضور تیم ها در سر صحنه سانحه هشت دقیقه و 38 ثانیه بوده است.
وی بیان کرد: از 25 اسفند سال گذشته تاکنون عوامل جمعیت هلال احمر 276 نفر روز در انجام عملیات ها مشارکت داشته اند.
تیم های جمعیت هلال احمر استان همدان در 12 پایگاه ثابت، چهار پایگاه موقت و چهار پایگاه سیار اقدام به ارائه خدمات می کنند.
طرح نوروزی هلال احمر از 25 اسفندماه آغاز شده و تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه دارد.

اشتراک:

نظرات بسته اند