هزینه رفت و آمد در آنتالیا

0

اگر تور آنتالیا خریده اید، بهتر است از اصلی ترین و مهم ترین موضوع در این شهر مطلع باشید: هزینه حمل و نقل. تقریبا در تمامی شهرهای ترکیه هزینه تاکسی بالاست و با یک بار سفر با تور آنتالیا یا دیگر تورها این موضوع دستتان می آید. بهتر است با دیگر وسایل حمل و نقل عمومی این شهر آشنا شوید.
در آنتالیا شما با انبوهی از ایستگاه های تاکسی روبرو می شوید. ترافیک هم در بالا رفتن هزینه تاکسی ها نقش دارد. برای طی کردن یک مسافت 10 کیلومتری و با در نظر گرفتن شرایط خیابان ها، چیزی بین 20 تا 30 دلار باید پرداخت نمایید.

رفت و آمد در آنتالیا

رفت و آمد در آنتالیا

دلموش ها را در آنتالیا زیاد می بینید و همان تاکسی ون های خودمان است. اما فرق شان اینست که منتظر نمی مانند تا کامل پر شوند. شما می توانید نام ایستگاه ها را از روی تابلو داخل دلموش بخوانید. هزینه این وسایل معمولا 4 لیر است.
اتوبوس ها بهترین وسایل حما و نقل در شهر آنتالیا هستند. تقریبا همه مناطق ایسگاه اتوبوس دارد و حتی شما می توانید به فرودگاه هم بروید. هزینه بلیت اتوبوس ها 1.8 لیر است و سرعت شان هم خوب است. تنها برای رفتن به فرودگاه باید 3.6 لیر بپردازید.
آنتالیا یک خط تراموا هم دارد. این تراموا از موزه آنتالیا شروع می شود و تا کاله ایچی ادامه دارد. مسیر این تراموا خیابان یک طرفه ایشیک لار است که رستوران ها و پاساژهای اصلی شهر در آن وجود دارد. از ابتدایی ترین ایستگاه تا آخر مسیر، تنها 30 دقیقه و 2 لیر است.

اشتراک:

نظرات بسته اند