هزینه راه اندازی ساندویچی

0

در میان انواع و اقسام رستوران هایی که در سطح شهر می بینیم، یکی از بهترین هایی که می توان از آن نام برد، ساندویچی است. راه اندازی ساندویچی است.
داشتن رستورانی با عنوان ساندویچی می تواند بسیار جذاب باشد، تصور کنید که تمامی غذاهایی که سرو می شود همگی به سبک ساندویچ است و مواد درونی آن ها با هم تفاوت دارد. حال اگر دوست دارید چنین رستورانی داشته باشید، با ما باشید چرا که قصد داریم ابعاد مختلف راه اندازی ساندویچی را با هم بررسی کنیم.

سرمایه برای راه اندازی ساندویچی چقدر است؟

اگر بخواهیم میزان سرمایه راه اندازی ساندویچی را عنوان کنیم، باید بگوییم که برای راه اندازی ساندویچی به چیزی حدود 60 الی 70 میلیون تومان سرمایه اولیه نیاز است. البته لازم به ذکر است که متراژ مغازه و محلی که مغازه را اجاره می کنید هم شرط است.

 

راه اندازی ساندویچی

راه اندازی ساندویچی

 

اما در کل تجهیزات آشپزخانه صنعتی شما شامل یخچال، فر، وسایل درست کردن غذا و از این دست موارد می شود و یک دکور مختصر و مفید که مشتریان را به شما جذب کند.

همچنین تهیه و سفارش مواد اولیه را که می توانید روزانه و یا هفتگی خریداری کنید را هم در نظر بگیرید و البته حقوق پرسنلی که قرار است در کنار شما کار کنند.
اگر بتوانید این هزینه ها را مدیریت کنید می توانید یک ساندویچی خوب را راه اندازی کنید.

در آمد روزانه ساندویچی چقدر است؟

بعد از راه اندازی ساندویچی شما می توانید روزانه چیزی حدود 700 هزار تومان است درآمد کسب کنید. البته اگر هزینه هایی که بابت سرمایه های اولیه و هزینه های دیگر را از آن کسر کنید، می توان گفت که درآمد قابل قبولی را خواهید داشت.

درست است که ساندویچی های درون شهر بسیار زیاد هستند، اما همیشه با ایجاد خلاقیت و کمی تنوع می توانید مشتری های بیشتری را به خود جلب کنید.
مثلا یک فست فود را راه اندازی کنید که کادری حرفه ای داشته باشد، یا ساندویچ های متنوع درست کنید، تبلیغات موثری صورت دهید، پوشش های خلاقانه ایجاد کنید تا متفاوت شوید.

اشتراک:

نظرات بسته اند